nezobrazuje se reklama

Ahoj,
Dělám stránky (http://worldofwarcrafttbc.xf.cz/) a pokušel jsem se nahrát obsah, ale nechce se mi nikde zobrazovat reklama, nevíte proč?
<HTML>Ona tam je - schovaná za tím absolutně pozicovaným flashovým hnusem. To nejde tak jednoduše vypadající stránky udělat jednoduše?</HTML>
No to je jedno :) Dal jsem jí dolu na všechny stránky tak tam bude vydět až se to aktivuje :)
Supr, až na to, že se tam skrývá i lišta a reklama se sice zobrazuje, ale nějak divně.

Pak se nedivte, že porušujete podmínky pro zobrazování reklamy.
>> Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení reklamních prvků.
Nezáleží na tom, že to děláte neúmyslně nebo že to dělá editor. Zodpovědnost je na Vás.
To nipal:
Nemel by si se jako moderator chovat slusne? To je opravdu uroven.
Já se všem samozdřejmě omlouvám a problém se pokusim odstranit...
Pavel::: A neslušné slovo je které? Hnus? Odkdy? :-))
Pavel::: A pokud tě slovo "hnus" odpuzuje, já použiju slovo "humus" ve vztahu ke zdrojáku tvojí stránky. :-)))
Ok takto to bude stačit?
Nenuť nikoho k mačkání Ctrl a rolování kolečkem. Ty sám musíš přizpůsobit webovou stránku jakémukoliv prohlížeči. Ten web editor, který používáš - vyhoď - je k ničemu. Zajdi na http://jakpsatweb.cz a pěkně to tam prošmejdi. :-)
A v doporučovaném Firefoxu reklamu nevidím - pořád je schovaná, vidět jen jen v tom čase než se načte to šílené množství ovrázků, kterými je stránka vytapetovaná - banner musí být vidět celý - jinak je to viz: Tomík
To lama:
Precti si poradne co pisu, abys tady ze sebe zbytecne nedelal blbce.
Pisu "chovat" ne "mluvit" slusne. Ty v tom zrejme rozdil nepoznas...
<HTML>Pavel: Ano, úroveň (zejména gramatická - patvar "by si se") tvého příspěvku mě pobavila. Myslím, že pojem "flashový hnus" a kritika způsobu tvorby stránek nejsou neslušnostmi, ale prostě kritikou, navíc mi ani nikterak neslušná nepřipadá. Moderátor se nemá chovat slušně, ale udržet diskusi v určitých mezích, případně ji do určitých mezí nasměrovat. Jakoukoliv další debatu o slušnosti konkrétních moderátorů zkuste vést v sekci Mimo téma, kam takové věci patří. Tady nemíním takové odklony od tématu tolerovat.

kacer: Držím palce při vytváření neflashového webu.</HTML>
Pavel::: Zapomněl jsi se vyjádřit k mému hodnocení tvé stránky (použil jsem slovo humus). :-))