Reklama - generování tiskové sestavy

Dobrý den,
Chtěl bych se pouze na něco zeptat. Mám problém při generování tiskové sestavy v rámci stránek restauracegolf.wz.cz. Na těchto stránkách bych nákladě zadaných udaju potřeboval vygenerovat tiskovou sestavu pro tisk meníčka do jídelníčků. S tím není vůbec problém avšak problém je tehdy jakmile ja si vytvořím na serveru nějaký menu_tisk.php a vc něm teda vygeneruju danou sestavu tak se mi tam samozřejmě automaticky přihodí reklama, kterou na te tiskové sestavě nechci. Lze s tím něco udělat aby se mi konkretne v tom jednou souboru reklama nezobrazovala (pokud to nejde tak to jistě chápu), nebomi prosím poradit jiný způsob vygenerování tiskove sestavy kde by byl i obrázek . Měl jsem to dam vyřešeno na lokalu pomocí generování pdf avšak váš server knihovnu pracující s pdf nejspíš nepodporuje. prosím o jakoukoli radu. předem moc děkuji a přeji hezký den.
Petr
<HTML>Nejlepší je říct robotovi, aby si všímal při vkládání banneru jen jednoho konkrétního souboru. Tj. nastav vkládání Nahoře, do cesty vypiš reklama.html a do souboru reklama.html nakopíruj kód banneru (z ostatních souborů můžeš banner smazat, nebo prostě soubory nahrát po změně nastavení znovu). Soubor reklama.html vkládej na každou stránku dolů (include, iframe, co ti víc vyhovuje).</HTML>
Děkuji vám . Udělám to tak.