Nejde se přihlásit [opraveno]

Zdravím. Nejde mi přihlásit do administrace stránek. Heslo je ok. Normálně se to přihlásí, ale pokud chci do aministrace, tak se objeví:

Nemohu se přopojit k serveru juniorhandling.unas.cz:21 s uživatelem juniorhandling.unas.cz

Zkuste to znovu ...

A to jde pořád dokola. Přitom včera to šlo v pohodě! Prosím poraďte co mám dělat! Je to celkem důležitý!
díky za radu!
mne to tiez robi a neviem co stym,ale aspon viem ze nemam len ja problem..
<HTML>Používejte ftp klienta (je i např. v Total Commanderu), tak problém mít nebudete.

http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3</HTML>
To je teda pěkný, takže se zase dobz učit něco novýho ... hmmm!
a ja pouzivam ftp ale ani tadial sa mi neda pripojit k serveru..
<HTML>2Tereza D.: správce souborů je ale jen taková méně spolehlivá alternativa k ftp klientovi, který by měl být pro nahrávání souborů prioritní (a nejen na webzdarma, ale obecně). A to nemluvím o tom, že můžeš nahrát víc souborů najednou.

bass66: jestli používáš ftp klienta a nejde se ti připojit, tak je třeba poslat log (záznam) ftp spojení. Jesttli tím "ftp" myslíš správce souborů, tak viz mé odkazy výše.</HTML>
Nejde se přihlásit ani přes Commander :o( Zkusím ještě tu druhý...
mne to nejde cez nic,asi je kdesi chyba na serveri..
<HTML>Ani jeden jste ale nenapsali, jak vyplňujete údaje a jakou to přesně hlásí chybu. Nejdřív fakt musím ověřit, že to není u vás.</HTML>
cez ftp klienta mi vypise chyba pripopjenia a tu ces spravcu suborov mi napise toto---Nemohu se přopojit k serveru varime.borec.cz:21 s uživatelem varime.borec.cz a nerobim to prvy krat dnes takze vyplnujem vsetko tak ako ma byt :)
Vyplňuju to přesně podle návodu akorád s údaji o mojich webkách. A prostě to pořád píše přihlášení se nezdařilo :(
Tereza D. - a jaké jsou údaje o tvých webkách?
Ja se taky pripojuju.

Total comander: 421 Login timeout(30 second) closing control connection. Nepomaha ani pouzivat pasivni rezim prenosu.
No prostě jak tam píšete v tom návodu zadejte: nové připojení: a tam: relace hostitel jméno uživatele a heslo, tak to píšu podle toho. Akorád s mou adresou : juniorhandling.unas.cz a heslem
přesně to co má nesvara: to se mi taky objevuje !
fakt je, že se já na dva weby na IP: 88.86.113.138, což je stejné jako má Tereza D. také nemohu přihlásit a vrací to také 421 Login Timeout...
<HTML>Mně to pro změnu jednoduše po zadání údajů visí (takže ani nevím, jestli jsem nesvarovi uhodnul heslo). Chyba určitě bude někde na straně WZ.

Edit: Dověsilo to. Připojení se nezdařilo.</HTML>
Tereza D. - než to začne fungovat tak můžeš uvažovat jak napravit tu nedovolenou vstupní stránku...
<HTML>No tak jsem zkusila přihlásit se na web na stejném serveru jako ty vaše a taky mi to nejde (login timeout).
Ok zkusím zjistit, co na to admin.</HTML>
No, ale jako včera to šlo bez problému. Normálně jsem se přihlásila a upravovala web. A dnes takhle. Mám z toho hrůzu, protože já web aktualizuju často. A chodí na něj plno lidí, protože se na nich něco děje... :(
Thalia: to je nějaký výpadek servru, at se na to podívají admini, taky mi nejde ftp na wz.cz
OK - vypadá to, že to letos nepojede. To se chystáte všichni chcípnout, že nemůžete počkat do příštího roku? :-))
Tereza D. - "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne!" - to neznáš?
<HTML>2Richi: jj jsi na stejném serveru :-)

<strong>2all: Už je to zase OK.</strong></HTML>
Já už to mám OK!