Smazane soubory [opraveno]

Dnes jsem zjistil, ze mi v uctu mangosui.wz.cz zmizely vsechny soubory a jsem si naprosto jisty, ze jsem je JA nemazal. Nikdo jiny k nim nema pristup, lze zjistit kdy zmizely a kdo je smazal (nebyla-li to nejaka chyba serveru).

Dekuji za odpoved
No nejste sám, stačí si dát do vyhledávače mysteria.cz a zjistíte, že je smazáno snad úplně vše (pokud to již někdo neobnovil z vlastní zálohy) co má doménu mysteria.cz

co to je?
Me se to stalo take! To snad nemyslite vazne? Podminky jsem dodrzoval, reklamu zobrazoval... webkit4nb.webzdarma.cz
Tak jsem na tom taky špatně to si dělá někdo srandu když je ten pátek 13. na adrese sdhborsov.webzdarma.cz zmizelo taky všechno. Zůstaly jen tabulky v mySQL
dik za info, petro, to je dobre... az budu na normalnim netu, tak si to obnovim ze zalohy (pokud to do te doby neudela nekdo z wz)... prozretelne jsem zalohoval 9.3. ;)...
robím stránky pre rôznych ludí a organizacie, tu na webe zdarma ich robím 6 a vsetky sú preš :D pevne verím že to nahrajú zo zálohy všetko čo zmizlo ... :)
Stejný problém - templari.webzdrama.cz - vše je pryč. Žádám o okamžitou nápravu do původního stavu!
Hm já zálohu asi nenejdu tak nezbývá než doufat.
I já mám všechno smazáno! Včera večer jsem aktualizovala stránky!
Tak ja zalohu svehio mini-fora mam, jen nevim, jestli bude dost aktualni ci ne. Rozhodne je to nemile a jsem rad, ze nejsem sam s tim problemem. Uz jsem uvazoval o tom, kdo mi to udelal a proc a tak dale a vidim, ze je tady mnoho dalsich se stejnym problemem.

Tak nezbyva nez doufat, ze zalohu wz.cz brzy obnovi...
stejny problem... to se zas nejaka hackerska k*r*a nudila nebo jde o chybu systemu? chapu ze je wz zdarma a tudiz nemuzem cekat zazraky ale todle uz je trochu moc.
Může mi někdo, prosím, říct, jestli někdo víte, zda to budou obnovovat sami nebo jak to bude? Mám jim psát na mail?
dobre by bolo keby sa tu sami vyjadrili ... mali by tak menej mailov o chybe ;-)
Stejny problem, naštěsti mam zalohy. Jen mě udivuje, že se k problému ještě nevyjádřil nikdo z WZ
<HTML>Psát není nutné, admin na tom pracuje. Mysteria weby, jak koukám, už zase jedou.</HTML>
<HTML><i>Jen mě udivuje, že se k problému ještě nevyjádřil nikdo z WZ</i><br>
Jsem tu :-) ale píšu až teď, spíš jsem uháněla nejdřív admina. To je imho důležitější.<style>form {display:none;}</style></HTML>
Super! :-)) Díky!
jo už frčia aj moje :)
a čo sa vlastne stalo ?
Diky, taky mam vse obnovene od WZ teamu. Máte tam minimalne Raid 1 a nejakej pravidelnej backu, ze jo ;-)
Díky moc!
taky už běží, díky
taktez dekuji za rychle vyreseni. ale zajmalo by me o co slo (ciste ze zvedavosti)