upload větších souborů

Ahoj jak mohu nahrát přes webové ftp větší soubor na svůj web?
Mám archiv cca 25MB, ovšem když jej chci nahrát tak se mi nenahraje?
má webzdarma nějaké omezení u nahrávání souborů? díky za odpověď
tak jsem archiv snížil na cca 8MB... ale přes webové ftp se mi pořád nedaří archiv nahrát.
Je tady na webzdarma někde jak nastavit např total commander pro nahrávání souborů? ptám se, že na ic.cz jsem to našel, že jim tam přes T.C. lze nahrát soubory velké až 25MB
tady je to úplně stejné, stačí jen hledat :)

server: ftp.visitingcard.czweb.org
user: visitingcard.czweb.org
password: to už nechám na tobě
A pak dej vědět, jestli ti to s tímto nastavením chodí (návod totiž říká něco jiného):

server: ftp.visitingcard.czweb.org
díky zkusím, pak dám vědět...
na na ic jsem to našel ve faq, tak jsem myslel, že to bude podobné i tady ;)
Co je to webové FTP? Nějaká novinka?
<HTML>Přes správce souborů je velikost uploadovaného souboru omezena na 5 MB.

<a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34" style="text-decoration:underline">FTP v TC na wz.cz</a> (znovu připomínám, že hostitel je jen visitingcard.czweb.org, bez toho ftp na začátku)
<br>
2Kit:
<i>Co je to webové FTP?</i><br>
To je z toho, že když vlezeš do správce souborů, tak ti to nahoře píše FTP... Ale tak ono to je webové ftp rozhraní.</HTML>
tak těch 5MB je nemilých... to budu muset asi přejít ke konkurekci, která údajně nabízí až 25MB
Nejde to změnit v .htaccess pomocí php_value upload_max_filesize 10M (nebo podle potřeby)?
Alfredo: Můžeš také použít plnokrevné FTP místo toho udělátka nazývaného "webové FTP".

Thalia: Správce a jeho editor jsem dlouho neviděl, takže jsem si nemohl všimnout ani nápisu. Kromě toho ta moje otázka byla spíš řečnická.
tak jak tak koukám, tak jsem Thalia blbě pochopil, tímto se jí omlouvám ;) a můj problém vyřešen, tudíž pokud je tady něco jako zámek vlákna, tak to můžete zamknout
Ono je rozdíl, zda nahráváte přes HTTP nebo přes FTP.

Správce souboru je takový hybrid. Ze strany uživatele se to chová jako HTTP. Uvnitř však používá prostředky FTP. Proto to matoucí slovo ve správci. Upload souboru je uživatelská činnost a tudíž se používá HTTP techniky. A ten je v případě uploadu dost omezen. Není to záměr WZ, ale jde o všeobecný problém, protože je to vlastnost HTTP. Standardní hodnota serveru všeobecně je 2MB. Správce serveru může tuto hodnotu zvýšit, ale ne moc. WZ tuto hodnotu zvýšilo na 5MB.

Naproti tomu FTP je určen pro přenos souboru, takže tam není ždný limit.