PROBLEM - internet explorer nemuže otevřít server

Dobrý den , prosím Vás nemohl by se někdo od Vás mrknout proč mi nejede na mém webu www.restauracegolf.wz.cz stránka atrakce.php kde mám vložené pomocí javascriptu a flv souborů video? V opeře to funguje normálně, exploreru to taky jelo a zničeho nic už to nejde...bez jakéhokoliv zásahu. POmuže mi někdo prosím?
Jako fakt enchápu..jednou za 10 pokus to zase naskočí a pak zas to nejede. Please help. Musí to být něco na serveru
<HTML>Validátor má nějaké divné kecy o chybách, ale jejich příčiny nemůžu ve zdrojovém kódu najít. Každopádně začal bych postupným odstraňováním javascriptu, třeba některý z nich nedokáže IE strávit.</HTML>
Nezlobte se ale když si vše hodim na LOCAL tak to explorer travi uplně normálně. Celiu dobu to fungovalo..žadny zasah a najednou to nejede. Opravdu problem nemuže být u vás?
<HTML>Googlím, googlím... je to prý chyba Lightboxu. U nás to být nemůže - to by vám nejelo třeba vůbec nic.</HTML>
to je zvláštní..celou dobu to jelo..zkusím ten lightbox ze stránky dke načítam tou javou i to video odstřelit.
hm..tak asi to bylo tím... dal jsme to pryč a jede to.. omlouvám se vám.