problem se Spamem

mam problem na svem foru www.landwirtschafts-novinky.wz.cz
jeden clen odeslal jednu soukr.zpravu skupine "Registrovaní uživatelé " tedy skoro vsem a od te doby spouste clenum chodi upozorneni na novou SZ mailem v poctu desitek uz nekolik dni.
mail prichzi od durmandurman@seznam.cz (mail fora)
muze za to samotny mail,nebo to samo odesila "forum" ?
diky za rady
sekce "podpora"?! HAHA
Co vlastně čekáš od "podpory"? Že ti na 1-2 dny vypne zasílání oznámení v nastavení administrace fóra, abys zjistil, jestli to je vina phpbb nebo něčeho jiného?
S pozdravem: HAHA a nikdy jinak!
necekal sem ze mi to nekdo vypne ty chytraku!
ale cekal sem aspon nejakou odpoved
ale jako vzdy sem se akorat dockal arogantni debilni odpovedi!
HAHA! A co jsi čekal na debilní dotaz?
PS: Máš už volební právo? Dej hlas KSČM - oni ti to napraví. :-D
Podpora WZ řeší pouze své vlastní problémy se svými servery a službami. To jest výpadky, ftp, nefunkční služby apod.

Problémy uživatelských aplikaci není jejich práce. Takže proč má podpora řešit nějaké spamování, když jde o Váš problém? To Vás jako nenapadlo vypnout zasílání emailů nebo blokovat člena? Když už používám nějakou aplikaci (fórum), tak si o něm něco prostuduji a ne se hned ptát na prkotinu.

Samozřejmě zeptat se můžete, ale korektně. Navíc jde o fórum a ne nějaký chat nebo IM. Reakcích se můžete dočkat kdykoli nebo vůbec. Navíc sekce podpora nemá nic společného se skutečnou podporou, kde platí pravidlo odpovědět do druhého dne. Výjimkou jsou pouze příspěvky, které se vztahuji přímo k WZ. Což není Váš případ.

Většinou platí pravidlo. Jaký dotaz, taká odpověď. S aroganci jste začal Vy hned druhým příspěvkem. Takže Lamova, a možná i moje, odpověď je adekvátní s Vaším dotazem.
to Tomík
dekuji za odpoved.tohle mi alespon dalo nejakou informaci,narozdil od ty lamy
ano volebni pravo mam!je mi 30 ovsem nejsem ITak.
tak tomu proste nerozumim.
kdys nejde doma elektrina a jistice sou vporadku,tak taky nezacnu hned studovat jadernou energii,ale zavolam poskytovateli.
<HTML>Jenže v tvém případě je tím "poskytovatelem" fórum, které používáš, tedy phpbb. Zeptej se tedy jeho tvůrců.</HTML>
Když už to porovnáváme s elektřinou, tak Váš případ je následující.

Pořídil jsem si mikrovlnnou troubu. Může ji používat kterýkoli člen v baráku. Ovšem jeden člen provedl lumpárnu, že mikrovlnka přestala fungovat nebo prostě blbne čí dělá kopanec.
Mám snad volat elektrárenské společnosti o radu, jestli je chyba u nich nebo u mě? Asi ne. Obracím se tedy na obchodníka nebo výrobce.

Překladový slovník:
mikrovlnná trouba = fórum (jako spotřební materiál/aplikace)
členové baráku = členové fóra (jako uživatele)
dělá kopanec = rozesílá SZ (příčina problému)
elektrárenská společnost = WZ (jako poskytovatel služby)
obchodník = komunita (kdokoli, kdo má s věcí/aplikaci zkušenosti)
výrobce = tvůrce fóra

Příklad s jističem je případ, kdy je chyba na straně poskytovatele. Tady pak nastupuje podpora, protože uživatel nic nezmůže. Studovat jadernou energii by pak mohlo být jako pokusit se hacknout server a opravit si to sám ;)
Dodatek k překladovému slovníku:
něco se doma pokazí = jdu k sousedovi (je šikovnej asi ve všem, proto mám doma na krku 5 dětí)!