Register globals

prosím o přenastavení, konkrétně vypnout Register globals. Díky
<HTML>http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?62</HTML>
Kdyby kodéři nebyli čuňata, tak jistě. Do té doby to nevypnou, protože většina zdejších by začala štěkat...
Nicméně samotný nastavení problém není, prostě používej všude superglobální pole, a On/Off u register_globals ti může bejt ukradený.

Pokud ti jde o instalaci, co máš na webu, tak takhle to vystavit není vůbec dobrej nápad! - připrav se na smazání kýmkoliv udělanou instalací!, a jinak:
PHP register global option is off (recommended)
Recommended znamená "doporučeno" nikoliv "vynuceno".
Ad Thalia:
...nebo tak. Pokud jsou čuňata i autoři PrestaShop, tak to bude dokonce nutný.
Díky za rady. Tak jak na to aby to nebylo vidět, než to dodělám, nikam mi to nepustí již od rána
Kde najdu .htaccess, když nemám nainstalováno .
.htaccess (i s tou tečkou) si musíš jako soubor vytvořit v FTP/webovém klientovi v kořenovém/hlavním adresáři/složce svýho webu...

Možností je víc. Pokud jde o rychlost řešení skrytí, adresář "install" třeba přejmenuj na nějakej paskvil "install_NAHODNYRETEZEC". Jde samozřejmě o to, jestli sama instalace není čuňárna, co by jí změna názvu základního adresáře vadila, pak je nutný použít jiný možnosti.
Díky, vyšlo to, je to skryté. Ale zase to drhne jinde, od rána mě to nepustí do databáze. Tak snad zítra.
Asi zadáváš špatně přístupový údaje, nebo db nemáš zapnutou v administraci WZ (administrace - nastavení - nastavení MySQL).
Díky, vše mám tentokrát OK, chvíli to běží pak to spadne, asi je to přetížené
Prosím Tě, můžeš mi opět poradit jak to shovám nyní něž to dám do chodu?
Jestli jde o tu chybovou hlášku, tak ta není nebezpečná.

Jinak přejmenuj "index.php" na zase "index_NAHODNYRETEZEC.php".
Díky.
.htaccess se mi zařadil jako první, ale hlásí to chybu a každou chvilku vypadle databáze, tím pádem celé stránky. Díky za rady.
Ono taky založit na wz stránky závislé na db (načítající texty z db) je dost sebevražda, protože db tu je nejnestabilnější a nejpomalejší na světě...
Neboli:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=11433&t=11433
Místo načítání textů z databáze jsem si udělal maličký framework založený na miniaturní knihovně spyc.php. Celý obsah menšího webu včetně víceúrovňového menu a podstránek se mi tak vejde do jednoho souboru ve formátu YAML.

Pro šťouraly: Na těchto stránkách ho zatím nepoužil. Snad časem.