Do stránky se najednou vkládá úvodní stránka wz.cz

Zdravím,
dnes ráno jsem se podíval na svůj web a kromě toho, že se zoufale pomalu načítá se na něm z ničeho nic objevilo tohle http://mafia-forever.wz.cz/images/problem.jpg.
Proč se tam najdenou přiincludovala úvodní stránka wz.cz? Jen tak na okraj, v nastavení jsem nic neměnil. ;-)
Aha už chápu, wz.cz se rozhodli v den voleb podpořit ODS a tak nacpali reklamu i nahoru, ačkoli jí mám nastavenou na všech stránkách dole. Proč jste mi ovšem kvůli tomu rozhodili web je mi záhadou. Prosil bych o brzkou nápravu.
<HTML>Tu věc nahoře prostě smaž.

To, zda WZ podporuje ODS... já naštěstí ne a pokud WZ podporuje ODS, nechápu to... provozovatele serverů zastupují daleko lépe jiné (i neparlamentní) strany.</HTML>
No já bych to docela rád smazal, jenže se to tam vkládá až na serveru (jako reklama), tudíž to tam ve zdrojáku na serveru není vidět... vidět to jde až ve zdrojáku, kterej zobrazim v prohlížeči. :-/ Reklamu mám už léta nastavenou dole na všech stránkách, tak nevim co má tohle znamenat. Já ODS taky nepodporuju a dívat se na slizkýho Nečase ještě u sebe na webu, to už je opravdu moc.
Tak už je to zase dobrý. ;-) Snad už to vydrží.