... a opět nefunkční weby

Opět nefungungují weby wz.cz
Už to funguje.
Dobrý deň, asi dva dni, čo som si všimol, že na Google chrome sa nadajú otvárať stránky domén webzdarma.cz - jedine, že si to preklikám cez link "rozšírené", čo je na tom blokovacom banneri. Nedalo sa ani dostať cez chrome na stránku webzadrma.cz, ale teraz som sa tam práve dostal a tak reagujem, hoci forum som si musel zas preklikať cez blokovací banner.
ano, už jsem napsal, že google to specifikuje konkrétně tím že na dvou webech je něco kolem 15 trojanů
Ďakujem, už všetko funguje a stránky sa dajú otvárať.
Nám ještě ne :-( kraop.wz.cz
Můžu poprosit o oddělání reklamy (na všech stránkách dole), když je kvůli ní hláška malware?
Napsal jsem dnes přes Google Chrome do Googlu:

Dobrý den,
Google Chrome podle mě zcela nelidským i neprofesionálně zbrklým a lhostejným způsobem kazí (zbytečně) dobré jméno provozovatelů serveru:
webzdarma.cz
Blokuje hromadně weby uživatelů na těchto serverech, včetně mého osobního webu, a zavádějícně šíří mohutnou lživou kampaň o obecné škodlivosti serverů webzdarma.cz

I když nejspíše v ojedinělém případě skutečně došlo k nějakému šíření škodlivého softwaru díky někomu cizímu, kdo zneužil služby webzdarma.cz ,
přijde mi zcela absurdní a lidsky a podnikatelsky zcela nekorektní ze strany Google a Google Chrome spustit takovouto zavádějící a až štvavou kampaň ničící práci a dlouholeté budování dobrého jména jednak webzdarma.cz a jednak mnoha správců webů, uživatelů webzdarma.cz

Mohli byste k tomu vydat nějaké vyjádření a je myslím na místě nyní nějak naopak webzdarma.cz pomoci tuto situaci uvést do původního stavu a pomoci jim s očištěním jejich internetové reputace

Velké firmy nyní často bezohledně válcují ty menší.. zavádějíce ze své moci různé své svévolné pořádky. V boji proti spamu a škodlivému software tak někdy bezohledně více uškodíte nežli pomůžete - doslova teď ničíte nějaké lidi a jejich dlouholetou práci

Štěpán
stepan.z.prahy@seznam.cz - dlouholetý a do této (katastrofy?) ZPŮSOBENÉ BEZOHLEDNĚ VÁMI spokojený uživatel služby webzdarma.cz