chyba instalace phpBB,nemam přístup i kdyz zadane informace jsou spravne

zaregistroval jsem se, vytvoril jsem si web a pres ftp jsem ho nahodil na vas server.

po pár dnech jsem zjistil ze budu potrebovat na techto strankach i forum.
rozhodl jsem se pro nejschudnejsi a nejrychlejsi cestu a zvolil jsem phpBB (ve ver. 3.0.7)
prihlasil jsem se na vasich strankach a v nastaveni mysql jsem si aktivoval tuto volbu. zobrazilo se mi jmeno atd, zmenil jsem si jen puvodni heslo.

dal jsem nahral phpBB pres ftp a pokracoval jsem klasickou instalaci:
domena.wz.cz/index.php zatim bylo vse v poradku
pokracoval jsem instalaci az na zalozku kde se vypisuji informace jako jmeno heslo sql. vše jsem vyplnil podle informaci které jsou u vás v administrace/nastaveni/nastaveni mysql potvrdil jsem tlacitkem pokracovat.
jenze v tento moment mi phpBB vzdy vypise chybu:
Could not connect to the database, see error message below.
Access denied for user 'ithelp'@'192.168.12.6' (using password: YES)

nekolikrat jsem mnou zadane prihlasovaci informace nekolikrat zkontroloval a vse jsem zadal spravne ale chyba se zobrazuje dal a instalace me nepusti dal.

mohl bych poprosit nejakeho zkuseneho uzivatele ktery zkousel nebo má zkusenosti s pridanim phpBB na webzdarma.

predem dekuji vsem co se mi pokusi pomoci.
Máš jako mysql databázi uvedeno: mysql.webzdarma.cz - (NE localhost nebo něco jiného)?
dobry den, ano mam nastavene mysql databazy na: mysql.webzdarma.cz
ale stale nic:/ zkousel jsem jiz asi 20ver ruznych forum ale ani jedno nefunguje:(

uz se stim patlam asi patnact dni a stale jsem nezjistil v čem by mohla být chyba nebo nejaky překlep:,(
Problémy můžou být tři:

- neaktivovaná databáze (viz administrace tvého účtu)
- špatně zadané jméno, heslo a název databáze (správné údaje najdeš taktéž z administraci svého účtu na wz)
- reklama (lišta nebo banner) se vložila někam, kam neměla - viz spodní odstavec http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
<HTML>V config.php vidím jen vložený banner. Banner je i v ostatních souborech, protože je nastaveno vkládání Dole do všech souborů, takže určitě bude dělat problémy. Nastav vkládání Nahoře, vyplň do cesty soubor reklama.php, soubor vytvoř, zkopíruj si do něj kód banneru a nahrej. Po změně nastavení nahrej soubory znovu (banner se do nich už nevloží) a spusť instalaci phpbb.</HTML>