FTP - login incorrect

Dobrý den, nedaří se mi připojit, používám Total Commander, přihlašovací údaje mám správně, děkuji.
Mám stejný problém. Všechno fungovalo tak jak má a najednou funguje připojení jenom přes webové rozhraní (zkoušel jsem jenom Total Commander a tam byly přihlašovací údaje uloženy)
Mně bohužel nefunguje nic, při pokusu o připojení k webovému rozhraní mi napíše hlášku:

"Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru oderskaliga.wz.cz:21 s uživatelem oderskaliga.wz.cz
Zkuste to znovu ..."
Vyřešeno, v názvu hostitele je třeba přidat ftp.nazevhostitele.wz.cz .
compro: To zase tak ani není pravda. Jediný správný tvar je pouze název hostitele bez ničeho. Tedy "nazevhostitele.wz.cz". Ostatně ti to píše chybová hláška "k serveru oderskaliga.wz.cz:21", kde máš napsanou adresu "oderskaliga.wz.cz". Že to funguje i jinak, je pouhá náhoda.

Pokud se ti nedaří se připojit, tak zkus znovu později nebo se pravděpodobně jedná o blokaci IP adresou. Viz http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=66345&t=66345
Dobrý den,
Prosím o povolení ip adresy: 94.113.151.97 na hosting cyklokros.wz.cz.
Děkuji
Vojtěch Kohout