Nefunkční stránka www.modelyms.wz.cz

Zdravím adminy,
stejně jako jsem četl už v několika příspěvcích, tak i moje stránka hlásí nedostupný index a když se připojím k FTP, vidím pouze prázdnou složku, kam nemůžu nic nahrát ...
Prosím co nejdříve se podívejte proč to nefunguje ... díky ...
Nevím zda se tady někdo z Vás (dotazů je více) dočká rady od fundovaných adminů hostingu.

Žádné informace o výpadcích či podobných nepříjemnostech nikdo z WZ nezveřejnil - a to mají v podmínkách:
6. Poskytovatel se zavazuje, že:
všechna uživatelem poskytnutá data budou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetí straně
učiní všechny dostupné kroky, aby byla služba poskytována bez přerušení a o plánovaných výpadcích (např. z důvodu údržby systému) bude informovat předem

Takže moje rada Vám všem:

PŘEJDĚTE NA SPOLEHLIVĚJŠÍ HOSTING, KDE SI UŽIVATELŮ VÁŽÍ A NEDĚLAJÍ Z NICH VOLY, KDE MAJÍ SLUŠNOU PODPORU, KTERÁ ŘEŠÍ PROBLÉMY BEZ PRODLENÍ, KDE NEJSOU ČASTÉ VÝPADKY STANDARDEM.
Díky za info,
jednu stránku jsem tam už přestěhoval, ale zrovna tohle je fansite dotovaná pouze mým časem, takže aktuálně nepřemýšlím nad tím, že bych jí zaplatit vlastní bydlení ....
že bych jí zaplatit vlastní bydlení

existují i Free hostingy... Ne vše se musí vždy kupovat...
Jako že mi někdo dá zadarmo doménu druhýho řádu a ještě mi k tomu zadarmo přihodí webhosting ?
A Vy teď máte doménu 2.řádu?

Domény 2.řádu jsou VŽDY placeny.
Pokud budete chtít doménu 2.řádu a zaplatíte si ji, pak k ní hosting zdarma seženete 100%.
Pokud budete chtít doménu zdarma (3.řádu) pak také můžete mít hosting zdarma. Tak jak to máte nyní, jen s tím rozdílem, že si vyberete kvalitnější hosting u konkurence (i když v případě WZ je toto slovo příliš silné, protože cokoliv jiné je lepší).
Ak si chcem zobraziť stránku, vypisuje:
Táto webová stránka nie je k dispozícii. Robí to dnes od rána. V čom je problém? Kedy sa odstráni?
Když jsem psal, že bych jí zaplatil vlastní bydlení, tak jsem samozřejmě mluvil o doméně 2. řádu ...
Ať přejdu na jakýkoliv jiný freehosting, tak budu tam kde jsem byl a akorát budu mít práci s překopírováním obsahu stránky jinam ... u každýho se najdou nějaký mouchy ...