Problém s nahráváním/přihlášením

Ahoj, přes FTP v TotalCommanderu i přes rozhraní tady na webzdarma jsem se snažil nahrát upravený soubor na svoje stránky, ale když si otevřu svůj web a hledám změnu, je to pořád to samé. Když jsem si tady v adresáři daný soubor otevřel z adresáře, změna tam byla, ale na mém webu je vše při starém. V čem může být chyba?
<HTML>http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2

Pro příště - nejdřív Hledej. A nepiš velkými písmeny, to znamená, že na nás křičíš.</HTML>
pri snaze prihlasit se pres web mi to hodi tuhle hlasku....kde je chyba?

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru aichah.wz.cz:21 s uživatelem aichah.wz.cz
Zkuste to znovu ...
<HTML>Chyba je v použití správce souborů. Použij nějakého ftp klienta, lze využít i Total Commander, viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34">http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34</a>.</HTML>
no ja nevim, vzdycky to fungovalo, ale dnes ne. Total commander taky nefunguje
najednou to vcera vecer prestalo fungovat a nevim proc.
pres admin.wz.cz mi to hodi tohle

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru aichah.wz.cz:21 s uživatelem aichah.wz.cz
Zkuste to znovu ...

pres FTF mi to hodi chybu 503.
IP blokovana neni
<HTML>Zkus to, prosím, teď znovu. Asi tam byl nějaký problém po přesunu mezi servery.</HTML>
uz to jde, super :)
Za hledaní i za caps lock se omlouvám.. CTRL + F5 jsem zkoušel hned, ani ted to nepomohlo. Nicmeně problém bude opravdu u mě, ptže v jiném prohlížeči už je to správně. (To, na čem mi to nejde je Chrome.)
Ještě funguje zkratka Ctrl + R. V každém případě je to asi problém s cache prohlížeče - promaž ji.
dobry den,
mam ten samy problem co mel uzivatel "aichah"

pri snaze prihlasit se pres web mi to hodi tuhle hlasku....kde je chyba?

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
pres Total commander mi to take nefunguje...


je moznost nejak znovu aktivovat moje ftp .... pri prenosu souboru mi totiz vypadl wifi signal a proto vznikla nejspis tato chyba

dekuji za vasi ochotu pri reseni tohoho problemu.

s pozdravem hpautoservis.kvalitne.cz
<HTML>hpautoservis - na serveru byl výpadek, zkus to znovu přes total commander.</HTML>
dekuji ....
Dobrý den,
mám ten samí problém jako hpautoservis. Zkoušel jsem nejdříve hledat (jak napovídají někteří chytří uživatelé) ale stále to nejde.
webové stránky:
www.karelbaloun.wz.cz
www.tjkingalerie.wz.cz

Děkuji za kladnou odpověď
Dobry den,
mam problem se soubory na mem webu paablik.wz.cz, nejdou smazat nahrat ani prepsat. Nejde mi to pres FTP ani pres spravce souboru na webovem rozhrani. Soubory muze spravce klidne smazat. Pokud nahravam novy soubor, vypise se mi prenos se nezdaril. Pokud chci stary soubor smazat, vypise mi TC "Soubor nelze odstarnit", v logu se mi vypise chyba 550, Operation not permitted.
Dobrý večer,

mám problém nahrát na náš web naše nahrávky ve formátu mp3. Jedná se o soubory o velikosti 6 - 8 Mb, při pokusu o jejich nahrání přes online správce souborů (zde) mi zahlásí chybu "Soubor nemůže být nahrán". Kde je prosím chyba? Máme snad vyčerpanou kapacitu k nahrávání souborů? A je někde možné zjistit, kolik MB je již nahráno...? Nikde jsem to nenašel.

Děkuji za odpověď!
Použij FTP.
2Kit: Díky za tip, nicméně přes FTP mě to (už nějakou dobu) nepustí, hlásí to 530 Login incorrect. Nejspíš si budu muset zažádat WZ o odblokování (k tomu http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=66345&t=66345). Nějaký další nápady...? Kdokoliv?
phpWebFTP (či jak se ta zrůdnost jmenuje) umožňuje nahrávat soubory pouze do velikosti asi 2 MB. Zažádej si o to odblokování a vyčisti si počítač od breberek.
2Kit: Aháá :-) to by leccos vysvětlovalo :-) Díky a pěkný zbytek večera!
<HTML>Paablik - admin opravil práva, teď by to mělo už fungovat.</HTML>


Ahoj, už se to tu párkrát řešilo, ale i tak ... Mám problém se svými stránkami, nemůžu se přihlásit do webového rozhraní FTP na adrese: "http://admin.wz.cz/index.php"

Pokaždé mi to vypíše:

Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Please login with USER and PASS in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru ivanputna.wz.cz:21 s uživatelem ivanputna.wz.cz

Zkuste to znovu ...

Heslo i přihlašovací jméno je v pořádku, stránky jsem právě vytvořil. Nevím kde je chyba, prosím poraďte ...

Jiné stránky mi fungují dobře, ale tahle ne.
Tak píši i sem. Naposledy jsem plně aktualizovala www 25.05.2012 (jiné) a když mělo dojít k další aktualizaci u druhých, nešlo to. www.chinesecrested-collierough.wz.cz a stávajících také ne.
Mám problém a to několik dní, že nejde nahrát žádný u vás registrovaný web.
Můžete se prosím k tomu postavit konečně čelem a alespoň se snažit slušně odpovědět?