Vyskakující banery s reklamou webzdarma

Zdravím,
na mojí stránce www.johny90.wz.cz mám aktivovaný reklamní proužek na vršku stránky a dneska se mi místo něj začal zobrazovat pouze prázdný modrý pruh, ale místo toho mi na stránce vyskakuje nějakej reklamní banner, kterej se po zavření ukazuje pořád znova a znova spolu s tím jak procházím stránkou ...
Chci se tedy zeptat, jestli webzdarma měnilo nějaké podmínky, nebo je to nějaká chyba vkládání ? Potom tedy prosím o urychlené odstranění této chyby, neboť je to neskutečně otravné ...
Ještě bych dodal, že do teďka reklama fungovala správně a s reklamou jsem já nijak nemanipuloval.
Díky
<HTML>Pokud je mi známo, jedná se o test jiných typů reklam. Nevím časový horizont (ale zkouším ho zjistit), ale mělo by se to samo vrátit k zobrazování lišty.</HTML>
Zdravím,
sice děkuju za odpověď, ale stejně by mě hodně zajímalo, kdy se to tedy zase vrátí do původní verze, protože je to opravdu hodně vlezlé a taky aspoň dvakrát větší, než normální banner WZ ...
Navíc nechci nějak rejpat, ale pokud se jedná o test, tak by se měl provádět na testovacích stránkách a né na fungujících stránkách normálních lidí ...
Takhle na každého návštěvníka mojí stránky vyskočí tahle obludnost a logicky si to každej vysvětlí tak, že jsem tam já nacpal nějakou reklamu přes kus stránky a už nebudou řešit, že to není mojí vinou, nebo to opakovaně zavírat a prostě odejdou z mojí stránky pryč ...
Dobrý den, také mám stejný problém a docela mi ten baner dost vadí
<HTML>Už by to mělo být v původním stavu, doporučuju smazat cache v prohlížeči.

Johny90: tak na testovacích stránkách se to jistě zkoušelo a já chápu smysl menšího testu i na více uživatelích - je to jiná věc než jedna stránka. Jinak já osobně mám na tento typ reklamy ale stejný názor.</HTML>
U mě pořád stejné, pořád ten baner tam je.
<HTML>Radek: pardon, byl tam problém v nastavení reklamy u Tvého účtu, už je to spraveno a na stránce je opět lišta.</HTML>
Děkuji...