jak připojit FTP?

zdravím!
chci si nahrát wordpress, ale nejde se mi připojit přes FTP. Stáhl jsem si TotalCommander 8.0, hlásí mi to, že mám špatné heslo. Ve vašem tutoriálu je napsáno, že heslo "nastavíte v Administraci v Nastavení ftp účtu". Kde toto nastavení najdu? protože heslo k webu to není.
<HTML>Heslo na ftp je stejné jako heslo do administrace. Raději pošli log (záznam) ftp spojení.</HTML>
píše mi to530 Login incorrect

kde najdu log-záznam spojení? ta bílá tabulka co se mi zobrazuje, když se to zkouší připojit?
<HTML>Ano, je tam vidět, kam se pokouší připojit a pak chybove hlášení. Pokud se ti to nepodaří zkopírovat, stačí screen. Doufám, že máš jako ftp server/hostitel nastaveno rupin.wz.cz.

IP blokována není.</HTML>
screen jsem odeslal na mail podpora@webzdarma.cz, doufám, že se to podaří vyřešit, v podmínkách totiž máte, že pokud do týdne nic na webu nebudu mít, tak mi ho smažete. Je nějaká výjimka pro případy jako je tento - tj. technické obtíže?
<HTML>A já si říkala, čehože se ten mail týká :-). Všechno vypadá v pořádku, takže fungovat by to mělo (já sama se tam připojím). Zkoušel jsi jiného ftp klienta? FTP někam jinam než na webzdarma ti funguje?

IP adresa, ze které píšeš, ani teď blokována není, odblokovala jsem akorát IP adresu, ze které jsi se registroval (ta je ale jiná než ta, ze které píšeš).

<em>Je nějaká výjimka pro případy jako je tento - tj. technické obtíže?</em><br>
K tomu není důvod, nějaký index.html se dá nahrát i pomocí správce souborů.</HTML>
to je zvláštní, protože píšu pořád ze stejného místa i počítače. zkusím tedy jiného FTP klienta než total commander. jinam se přes FTP nepřipojuju, tohle je moje "premiéra"
toto mi píše FTP klient FileZila:

Stav: Zjišťování adresy rupin.wz.cz
Stav: Připojování k 88.86.113.152:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 FTP Server ready.
Příkaz: USER rupin.wz.cz
Odpověď: 331 Password required for rupin.wz.cz
Příkaz: PASS
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba
Chyba: Nelze se připojit k serveru

tak fakt nevím, kde je chyba, heslo normálně používám k přihlašování, netuším, proč mi ho server nebere:-(
vytvořil jsem si právě účet na ic.cz a připojení FTP proběhlo bez problémů, není problém v nějakém nastavení FTP u vás?
Podařilo se vám již zprovoznit FTP připojení? byl bych rád, aby se to v nejbližší době vyřešilo.
<HTML>No ftp připojení na tvůj účet funguje, jak jsem psala, já se na tvé ftp připojím:
<br>
<code>
Trying to connect...
220 FTP Server ready.
> USER rupin.wz.cz
331 Password required for rupin.wz.cz
> PASS *
230-Last login on 2012-07-03 22:06:34 from 88.86.113.155.
230 User rupin.wz.cz logged in.

Ok!
> SYST
215 UNIX Type: L8
> PWD
257 "/" is the current directory
> CWD /
250 CWD command successful
> PASV
227 Entering Passive Mode (88,86,113,152,141,213).
> TYPE A
200 Type set to A
> LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Downloaded 336 bytes
226 Transfer complete
> CWD /
250 CWD command successful
> CWD /
250 CWD command successful
</code>

IP adresa stále blokována není, takže já nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat, pokud heslo vyplňuješ opravdu správně. Můžu se zkusit ještě zeptat admina, jestli IP adresa není blokována někde, kde to já nemám možnost zkontrolovat (nejsem admin). Ale odpoveď asi bude chvíli trvat.</HTML>
mně to stále píše toto:

Stav: Zjišťování adresy rupin.wz.cz
Stav: Připojování k 88.86.113.152:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 FTP Server ready.
Příkaz: USER rupin.wz.cz
Odpověď: 331 Password required for rupin.wz.cz
Příkaz: PASS
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Kritická chyba
Chyba: Nelze se připojit k serveru

heslo píšu správně, dokonce jsem si ho i změnil a zkoušel to znovu, btw. když se přes stejné heslo přihlásím i do fóra a svého účtu, tak je dost nepravděpodobné, že bych ho do FTP připojení vyplňoval jinak. Vyzkoušel jsem jiného klienta i různá nastavení připojení, nastavil výjimku programu do firewallu, prostudoval několik návodů, takže to není o tom, že bych to nezkoušel jinak. Připojení jinam mi přes ftp normálně jde, viz výše. Požádejte tedy prosím admina. Děkuji.
Jen pro jistotu. Mohl bys sem vložit IP adresu, ze kterého se pokoušíš připojit? Případně tu IP adresu poslat na email podpory.
Nikde tu totiž od tebe nevidím IP adresu a Thalia musela vždy jen hádat.
ve filezilla FTP klientovi je zobrazena IP adresa takto 109.164.2.50
<HTML>Aha, v tom bude asi zakopaný pes, IP adresa tady ve fóru a IP adresa přístupu do adminsitrace před chvílí jsou jiné než tato a tato opravdu byla blokována.</HTML>
OT: Nějak mi vrtá hlavou, jak jeden uživatel (petr) může mít najednou 3 různé IP adresy. Jeden zde na fóru, Druhý do administrace a třetí k FTP. To se ti každou chvíli mění IP adresa?
Jednoduše. HTTP může jít přes proxy a FTP přes maškarádu na routeru.
ok, už to funguje, děkuju za vyřešení. To že mám pokaždé jinou IP adresu jsem netušil, jsem připojený přes wi-fi, ještě jednou díky.
nahrání redakčního systému proběhlo v pořádku, nicméně druhý pokus o ftp připojení už ne, opět "530 login incorrect", jak vyzrát na proměnnou IP adresu?
Dobrý den prosím odblokovat

530 login incorrent

IP 81.92.148.21

Děkuji Vaňkát
Milan: Proč to sem dáváš 2×?
zdarec, tak to vyzera ze mam tiez bloknutu IPcku 213.151.215.195 celkom nechapem tuto taktiku blokovania bez dovodu. IP mam dynamicku...
aha tak uz sa nedostanem ani do spravce souboru

najprv: Informace z této zabezpečené stránky budou předány nezabezpečené stránce na admin.wz.cz.
Odesílat touto cestou citlivé informace důrazně nedoporučujeme.

potom: Warning: ftp_pwd() [function.ftp-pwd]: Login incorrect. in /home/web/ftp.www.webzdarma.cz/include/ftp.class.php on line 78
Nemohu se přopojit k serveru gyfi.wz.sk:21 s uživatelem gyfi.wz.sk

tak ze dakujem :)
<HTML>lama - IP jsem opět odblokovala.</HTML>
Mám stejný problém. Vyzkoušel jsme vše možné, ale FTP klient mi stále píše 530 Login incorrect. Do účtu se normálně dostanu, zkoušel jsem vše možné. Prosím o pomoc.