Problémy s diakritikou

Dobrý den,
na mé stránce (www.zootrhy.wz.cz) se objevila chyba u písmen s diakritikou. Vše až do dnes fungovalo správně, nevím čím to může být. Jediné, co mě napadlo, že kód stránek nějak ruší kód reklami. Můžete mi, prosím, poradit, jak by to bylo možné opravit?
Děkuji!
Problem sem predal k vyreseni
Chyba se projevila po migraci na nove servery. Soubor mate ulozen jako utf-8 ale hlavicka v nem je cp-1250. Kolega to rucne prekonvertoval na cp-1250 a vypada to ok
Dobrý den, máme obdobný problém na stránkách bd-ceneticka.wz.cz.
Mohl bych také požádat o uvedenou úpravu. Mnohokrát děkuji.
Na vasi domene zadny problem s cestinou nevidim. Muzete mi prosim poslat presnou adresu a co je spatne?
Děkuji za rychlé vyřízení, vše je v pořádku.
Dobrý den, vrátil jsem na úvodní stránku (uvod.html) diakritiku, aby bylo vidět, jak po úpravě textu přes Edit nezobrazí znaky s diakritikou.
Další stránky jsem po zjištění uvedeného problému needitoval.
Děkuji
Dobrý den, mám podobný problém na svém webu http://www.vija.wz.cz/uvod.html
Při editaci souboru je text v pořádku, po uložení se mi a webu zobrazuje takto.
Co s tím?
Děkuji
Dobry den,
zkontrolujte si ve svem editoru, ze soubor ukladate v kodovani cp1250 tak, jak mate nastaveno v hlavicce HTML. Pokud ne, nastavte pri ukladani toto kodovani - nebo si zmente kodovani v HTML hlavicce na odpovidajici (UTF-8)
Svůj soubor uvod.html jsem editovala přes váš editor souborů, který mi sám přiřadil kodování utf-8... Jde si kódování vybrat ve vašem editoru?
Děkuji za pomoc - již vše OK