Webmail nefunguje

V prvom rade Vám chcem poďakovať a pochváliť, že ste nedávno modernizovali a pridali nové funkcionalty do administrácie. Avšak spoločne s tým sa aj niečo rozbilo a to je webmail - a to je naozaj dosť vážny a akútny tecnický problém - treba ho riešť.

Minimálne vo väčšine prehliadačov webmail nefunguje. Predtým mi fungoval aj na troch prehliadačoch teraz ani na jednom.

Ide o nejakú chybu v súvislosti s vyskakovacím oknom webmailu - žiadne nove okno na novej karte sa nechce zobraziť.
Dobrý den,

ve kterých prohlížečích Vám webmail nefunguje? Nefunguje pouze na jednom účtu nebo na všech?
Nefunguje mi na prehliadačoch Mozila, Midori, SlimBoat. Pred tým, webmail išiel a fungoval bez problémov. Webmail mám na dvoch účtoch a nefunguje ani na jednom pred tým to fungovalo.

"Diagóza" je ale jednoduchá - sa na novej karte sa webmail nezobrazí - neotvorí sa žiadna nová karta. Úloha vývojara je to opraviť. Inam mimochodom mám bohaté skúsenosti s webovými stránkami ktoré majú vyskakovacie okná - takže sa tomu dosť dobre rozumiem. U mňa chyba nebude a nebunguje to ani na Mozile Firefox.

Komplikáciu mohlo spôsobiť,že pri otváraní webmailu mal vývojár v úmysle urobiť dve operácie naraz: presmerovanie a otvorenie okna v novej karte. Takéto niečo môže byť pre prehliadače niečo "nezrozumiteľné". Dve veci naraz zdá sa nefungujú, hoci chápem, že to bolo vývojarom dobre myslené.
Můžete prosím vyzkoušet jestli problém přetrvává?
Výborne, ďakujem za opravu :)
Funguje to. Funguje aj v mojom exotickom prehliadači SlimBoat :)