Webhosting pozastaveni

Dobrý den, můj web kubadoboardu.wz.cz byl odstaven. Prosím o jeho trvalé smazání a zrušení celého účtu. Děkuji
hosting jsem obnovil, můžete si zažádat o smazání v části nastavení v dolní části
Dobrý den, prosím o obnovení mého vebu cherokees.wz.cz Předem děkuji.
Dobrý den, web naší knihovny knihovnatynnbecvou.wz.cz je stále pozastaven, e-mail s informacemi jsme nedostali, ani žádnou reakci tady na fóru. Prosím o obnovení webu, popř. informaci, v čem je problém.
Děkuji, hezký den.
Dobrý den, doména cherokees.wz.cz i knihovnatynnbecvou.wz.cz neexistují, pokud existovali, byli v minulosti nenávratně smazané. Hosting je možno si znovu založit a nahrát naň vámi požadovaný obsah.
Dobrý den prosím o obnovení odstavené domény ferry-tattoo.wz.cz akualizace jiz probehla dekuji, s pozdravem A.B.
Dobrý den, již obnoveno na vaši emailovou žádost.
Dobrý den,
stejný problém, doména zablokována. Na nic jsem za posledních 17 let nešahal :).
Díky moc,
Petr Š.
Dobrý den, nevím proč mám odstavenou stránku :/ Na e-mail nic nepřišlo :( Můžete mi je zprovoznit prosím?
Pane Šrajb prosím přihlašte se zde v pravo nahoře aby jste splnili podmínky použití přihlášením se do správy hostingu alespoň 1x ročně. Jinak bude hosting znovu odstaven. Hosting jsem obnovil.

splay.xf.cz také obnoveno.
Dobrý den, překročila jsem diskovou kvótu na doméně joga.unas.cz o 8 MB. Zpřístupnili byste mi prosím web abych mohla data vymazat. Díky
Dobrý den, přístup přes FTP je i u odstaveného hostingu k dispozici. Hosting jsem vám obnovil.