Nepřišel ani jeden aktivační email

Dobrý den, včera jsem si registroval u vás web nano.kvalitne.cz a do teď mi nepřišel aktivační mail. Myslel jsem, že jsem zadal špatný email, tak jsem postup opakoval s nano.unas.cz, ale to samé, nechodí aktivační emaily. Prosím opravte to. Je to otravné, když to nefunguje.
Dobrý den,

evidujeme dva odeslané e-maily ohledně aktivace útu v 19:59 a v 20:33, zkontrolujte si prosím adresář Spam.
Dobrý den,

mám stejný problém. Včera jsem zaplatil navýšení účtu na Premium s doménou a taky mi přišel pouze email s fakturačními údaji a po okamžitém zaplacení faktury kartou už dnes žádný aktivační email nepřišel a program účtu mám stále stejný a navíc s upozorněním o překročení limitu a pohrůžkou smazání stránek do 7 dnů, pokud neumažu soubory, abych se do limitu veše !!!

Prosil bych tedy o vysvětlení a napravení stavu. Nerad bych o stránky přišel, navíc jsem vše bez prodlení, ihned po objednávce navýšení účtu zapaltil.

Jedná se o účet www.automatizace.kvalitne.cz a novou doménu jsem si zaregistrova: automatizace-arduino.cz

Faktura č. FV-/2017, v.s. 917184270.


S pozdravem
Jaromír Marek

email: Jadmar@volny.cz
Dobrý den,

služby evidujeme jako uhrazené a aktivní.