Odstavení domény

Dobry den. Take by jsem poprosil o obnoveni webu.
Chybu jsem jiz opravil. Diky
hosting som obnovil, prekontrolujte si vaše skripty, pravdepodobne niektorý z nich generuje HTML výstup väčší ako 5MB
Dobrý deň bol mi odstavený hosting www.filip.wz.sk kde nastal problém a ak v generovaní výstupu vačšieho ako 5MB dá sa zistiť ktorý súbor to bol?
Dobry den,
byl to zrejme soubor index.php. Prosim sjednejte napravu. Domena byla obnovena.
Dobrý den, již 8 let používám doménu losovani.wz.cz k propagaci programu pro losování badmintonových turnajů. Nyní jsem chtěl přidat možnost objednávky losovacího programu pomocí formuláře s možností odesílat vyplněný formulář na web. Při testování formuláře php jsem se najednou nemohl dostat na zobrazení stránky a místo webové prezentace se objevuje stránka ODSTAVENÁ DOMÉNA.

Prosím o sdělení důvodu (původní mailová adresa uvedená u stránky již není funkční, již ji nepoužívám). Nejsem si vědom žádného porušení pravidel Webzdarma.

Předem děkuji za informaci. Děkuji.
Dobry den,
vase stranka nejspise obsahuje nejaky nepovoleny retezec, protoze stranka byla odstavena z duvodu phishingu. Prosim, sjednejte napravu. Stranka obnovena.
Dobrý den, problém musel vzniknout v souvislosti s instalací formuláře na objednávku losovacího programu. Tento formulář i veškeré související soubory jsem ze serveru webzdarma odstranil. Přesto doména zůstává stále odstavena.
Prosím o vyřešení. Klidně můžete i vypnout u této domény php.
Děkuji.
Dobrý večer, také mám odstavnou stránku www.florbal-czech.webzdarma.cz, je-li možno prosím o obnovení, děkuji.
Doména losovani.wz.cz aktuálne nieje odstavená.
Doména florbal-czech.webzdarma.cz bola obnovená.
Dobrý den,

bohužel i po vašem obnovení stránka opět nereaguje. Pro upřesnění mi to hlásí :

Tento web není dostupný
Odpověď webu florbal-czech.webzdarma.cz trvala příliš dlouho.

Prosím o radu.
Vaša stránka mi aktuálne korektne funguje, pretrváva problém?
Dozvěděl jsem se že mi stránka nejde zobrazit pouze na mé IP, což je podivné.
Prosím napíšte na podpora@webzdarma.cz vašu IP a administrátori zistia či skutočne dochádza k blokácií vašej IP.
Dobrý deň, znovu sa mi výskytol problém z odsravenim stránky chybu som už odstránil tak by som vás poprosil o sfunkčnenie stránky ak je to možné. Ďakujem
@Filip hosting som obnovil
Dobrý večer, prosím o obnovení webu. Děkuji.
@vamik.wz.cz zredukovali ste obsah FTP pod povolený limit?
@Teddie: Odstranil jsem jen zálohu starého webu, který měl jen pár MB. Prosím o obnovení domény. Děkuji.
hosting obnovený
Dobrý den,
znovu jsem aktivoval premium na doméně, ale stránky nelze načíst. Kde je problém, prosím?
Vaša doména expirovala. Vygeneroval som Vám zálohovú faktúru na jej opätovnú registráciu.
Dobry den,
mam stejny problem s pigeonsteam.wz.cz; bohuzel jsem mel v administraci nastavenu jiz neplatnou adresu a nikdo me nekontaktoval jinak.
Mohli byste prosim stranku obnovit, pripadne mi dat vedet?
Dekuji
@pigeonsteam.wz.cz obnovené.
Dobrý den, dostal jsem informaci o odstavení domény msmostni.wz.cz z důvodů překročení limitu dat. Jde o web mateřské školky. Školka už má web nový, takže odstavení ani tak moc nevadí, i když se rodiče občas kouknou na starý web. Na webu zůstaly dvě složky s fotkami, které už ale byly přesunuty na Rajče.cz, takže jsem je smazal a snad se už obsah do limitu 200 MB vejde. Předem děkuji za znovuobnovení. Pokud to neklapne, tak se nedá nic dělat :-)