Odstavení domény

Dobrý den, od 22.9.2018 vyhazuje náš eshop chybu serveru. máme placený hosting můžete to prosím urychleně vyřešit? (žádné změny jsme neprováděly)

Děkuji
Dobrý den .Chtěla jsem se zeptat,nemůžu se přihlásit na naše stránky www.klickdusi.wz.cz píše mi to chyba na serveru.Mohla bych poprosit o zdůvodnění?Děkuji..
Dobrý večer, chcel by som požiadať o obnovenie domény: jalsove.wz.sk. Do adresára som uložil stránku na automatické nastavenie predvolených tv staníc, predpokladám že server si ich vyložil ako porušenie licenčných podmienok a stránku mi zablokoval. Z adresára som súbory k danej stránke vymazal.
Již odpovězeno v jiném vláknu fóra na duplicitní dotaz.
Dobrý den, chtěl bych požádat o obcnovení domény AKORDEON.CZECHIAN.NET, byla odstavena -opravil to.Děkují!!!
P.S. a nejde mi změnit mail - už margarita.p@tiscali.cz nepouživam a nepamatuji heslo ..... Děkují!
Dobry den, prosim o info o stavu domeny ramecky.wz.cz. Dekuji
Doménu ramecky.wz.cz eviduji v našem systému volnou. Můžete si ji kdykoliv zaregistrovat.
Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény linospace.wz.cz Děkuji
Dobrý den, hosting k doméně linospace.wz.cz u nás neexistuje, můžete si ho kdykoliv založit na naši stránce.
Dobrý den prosím o obnovení odstavené domény zuzik12.wz.cz děkuji. Případně informaci proč byla odstavena Abych tomu mohla předejít aby se to neopakovalo díky.
Dobrý den, překročili jste hostingový prostor, prosím zredukujte obsah nebo navýšte hostingový program. Hosting jsem obnovil.