Chyba 500

Od té doby co jsem si na web udělal html formulář tak mi to po přesměrování napíše toto: Tato stránka nefunguje Web sprava-skoly.wz.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
HTTP ERROR 500
Chyba je zdřejmě způsobena formulářem protože i po zakomentování php skriptu to stále vyhazuje tuto chybu.
Můj html formulář vypadá takto:
<div style="width: 400px; border-radius: 15px; background: rgb(246, 255, 111); margin-left: 10px;">
<div style="margin-left: 10px; margin-top: 10px; margin-right: 10px; margin-bottom: 10px;">
<form method="POST" action="login.php">
<div class="form-group">
<label for="login">Přihlašovací jméno</label>
<input type="text" class="form-control" id="login" aria-describedby="emailHelp">
<small id="emailHelp" class="form-text text-muted">Nikdo jiný neuvidí váš e-mail.</small>
</div>
<div class="form-group">
<label for="heslo">Heslo</label>
<input type="password" class="form-control" id="heslo">
</div>
<button type="submit" class="btn btn-primary">pokračovat</button>
</form>
<small id="emailHelp" class="form-text text-muted">Powered by bootstrap</small>
</div>
</div>
V hlavičce mám samozdřejmě odkaz pro fungování bootstrapu:<link rel="stylesheet" href="https://stackpath.bootstrapcdn.com/bootstrap/4.4.1/css/bootstrap.min.css" integrity="sha384-Vkoo8x4CGsO3+Hhxv8T/Q5PaXtkKtu6ug5TOeNV6gBiFeWPGFN9MuhOf23Q9Ifjh" crossorigin="anonymous">

a php skript(zatím nedokončený) na které to vyhazuje chybu zde:
<?php
include "pripojeni.php";
$nick = mysqli_real_escape_string($_POST["login"]);
$heslo = mysqli_real_escape_string($_POST["heslo"]);
echo $nick;
echo $heslo;
?>
Vypisování přes echo je zde pouze pro ověření funkčnosti (ve finální verzi to tam samozdřejmě nebude)
Děkuji za jakoukoliv odpověď.
S pozdravem
správce stránek sprava-skoly.wz.cz
Váš php kód obsahuje již zastaralé funkce a proto končí chybou:
- PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function MySQL_Connect()

Warning
This extension was deprecated in PHP 5.5.0, and it was removed in PHP 7.0.0. Instead, the MySQLi or PDO_MySQL extension should be used.

Server na kterém máte účet běží s PHP verzi 7.4
A lze nějak udělat aby jste mi to snížili? Třeba na to verzi 5.6 jak máte napsáno v informacích tuším.
Děkuji
Je mi líto, registrace na starší servery aktuálně není možné provést. Doporučuji upravit skripty aby byli v souladu s novými standardami, tj použít knihovnu MySQLi nebo PDO pro připojení k databázy.
Dobrý den, provedl jsem upload www stránek, které jsem si odzkoušel na lokálu. Nyní mi to hlásí "Server Error
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later. error 500". Kde (Jak) je možné zjistit bližší info, abych mohl odstranit problém? Děkuji
Dobrý den, stránka http://iot-nj.xf.cz/iot/ se mi korektně zobrazuje.