Několik otázek k novým podmínkám [5.9.06]

Prosím o vypnutí banneru na stránkách http://www.wrchi.borec.cz .....lištu už mám nastavenou.......děkuji.
Wrchi:
baner se nevypíná pokud si to přečteš tak pokud použiješ lištu tak baner je STÁLE POVINNÝ. přidáš li si lištu přidaj ti 100MB ale reklamu tím nesmažeš ta tam musí bejt pořád ;-)
Wrchi:
změna dočetl sem se že se to může . tímto se omlouvám za šíření paniky
<HTML>wrchi.borec.cz nastavena pouze lišta</HTML>
To je vsecko hezky, ale co kdyz jsem si tu listu zapnul omylem nebo se mi nejak zapla sama (co ja vim), podminky pro reklamu splnuju a tech 150MB mne vubec nezajima... Da se ta lista vypnout s navracenim uctu na puvodnich 50MB. Dekuji
<HTML>Budulínek s.r.o (ali-ganja.wz.cz) vypnuto</HTML>
mks: dekuju mockrat :)
muzu poprosit o zruseni banneru a jenom ponechat listu diky :)
Chtěl bych zrušit banner a ponechat lištu, plz.
A mimochodem, nastavoval jsem vlastní barvu, a to #6B68A3, ale ta lišta mi připadá spíš bílá...
<HTML>tvserialy.xf.cz nastaveno

jsrosa.wz.cz nataveno</HTML>
Chtěl bych zrušit baner, zapnout lištu na jakoukoli barvu.

Děkuji.
<HTML>atep.unas.cz nastaveno</HTML>
Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda stránka na které běží mé diskusní forum (www.modelforum.webz.cz) je nebo není ok? Jde o to, že na vstupní stránce je sice odkaz vstupte (což podmínky zakazují), ale v případě diskusního fora to jinak vyřešit nelze. Nebo pomohlo by udělat na tuto titulní stránku nějaký text, obr. atd. ale s tím, že hlavní částí zůstane pořád forum a tudíž se "vstupní" stránce nevyhnu? Jen bude vypadat dejme tomu líp?

Díky
<HTML>www.modelforum.webz.cz správné místo pro banner je zde http://www.modelforum.webz.cz/phpBB2/index.php, případne by byla řešením pouze řešením pouze lišta</HTML>
jj díky za odpověď, zkusím se s tím domluvit a dát banner tam, uvidíme jestli se to podaří.
Dobrý den,
Můj dotaz je: Dá se vypnout lišta pokud byla aktivivána i za cenu snížení velikosti volného místa na FTP?.( www.hvezdahane.wz.cz) Nepřeji si mít lištu na stránkách a prosím o její vypnutí a zároveň o kontrolu stavu stránek, jestli nejsou v rozporu s pravidli pro umístění stránek na webzdarma. Děkuji a prosím o odpověd na email: hvezda.hane@seznam.cz
Dobry den potrebuji strasne pomoci moje stranky http://www.djtichoslapek.wz.cz byli napadeny Hackerem a ten mi ted zpusobuje verejnou potupu prosim o smazani uctu! Nevim jak mam dokazat ze to jsou opravdu moje stranky ale udelam cokoliv aby to slo vsechno vim akorat se tam nemuzu dotat! Prosim Vas pomozte mi! Prosim! Nechci být verejne potupen! Dekuji ptejte se na cokoliv sdelim jen to proboha smazte!
ISO-8859-2 kod nojo
Ahoj, prosím vypnout banner a nechat jen lištu (a 100MB)... Díky
<HTML>czhosting.euweb.cz nastaveno</HTML>
zdravim,
prosim o nastaveni pouze listy nahore pro web

maitnerpavel.wz.cz

dekuji
Dobrý den, prosím o odstranění reklamní lišty na adrese avon-ostrava.wz.cz, narušuje nový design stránek.
Děkuji.
<HTML>maitnerpavel.wz.cz nastaveno

avon-ostrava.wz.cz OK, je pryč</HTML>
Zdravim..take bych prosil o zruseni uvodniho banneru a jeho nahrazeni listou bile barvy ve vsech strankach. Prosim rovnez o navyseni diskoveho prostoru na 100MB. Predem dekuji za kladne vyrizeni.