Několik otázek k novým podmínkám [5.9.06]

Verča: lista se objevuje urcite vsude, jenom ty mas v cache verzi stranek bez listy. banner musis asi smazat sama. ale upozornuju, ze variantu "lista bez banneru" ti musi nastavit mks, sama to udelat nemuzes.
Tonik: Díky moc, lišta už je opravdu všude... Tak teď jdu schánět moderátora:P
2 mks: Mam zajem o verzi stranek s bilou listou a bez baneru. Diky
2 mks: Taky bych prosila odstranit banner a ponechat jen lištu, dík moc :-)
<HTML>sumatra.wz.cz je OK
ftipky.mysteria.cz nastavena pouze lišta, banner můžes smáznout
delirious.webzdarma.cz nastaveno</HTML>
Také bych prosil o nastavení varianty "pouze lišta" pro stránku fufi.wz.cz

děkuji
<HTML>Fufi (fufi.wz.cz): nastaveno</HTML>
chtěl jsem se zeptat, jestli takto upravené je to v pořádku nebo ne. rc-racing-cars.wz.cz
Děkuji
No jo, ale na každou stránku se to nehodí - co by to udělalo v rámech?

Petr Vondrák
Také bych prosil o nastavení varianty "pouze lišta" pro stránku zemlak.wz.cz
Tak jsem nadšeně ráno na fóru uvítal, že mám nastavenou lištu a tak jsem se kouknul na fufi.wz.cz a vidím, že lišta nikde. Tak jsem zkusil stránky znova nahrát na server a docílil jsem pouze toho, že zmizela původní reklama. Lištu mám podle všeho nastavenou (zkoušel jsem jí i změnit barvu a říkalo, že změněno a mám i limit 100MB), ale prostě se nezobrazuje - kde dělám chybu?
<HTML>rc-racing-cars.wz.cz když je banner na všech stránkách, tak by měl být dole

Žemlák (zemlak.wz.cz): nastaveno

Fufi (fufi.wz.cz): nějaká chybka, předávám k řešení</HTML>
Také se mi zamlouvá varianta "pouze lišta" - mohl by mi ji nějaký admin nastavit na mechatronika.wz.cz

Děkuji
<HTML>JikPik (mechatronika.wz.cz): nastaveno</HTML>
mks: "když je banner na všech stránkách, tak by měl být dole" - měl, nebo mohl?
Dobrý den, mohl bych mít také tu variantu pouze s horní lištou a bez jiného baneru? Stránka má rámce, tak nevím, jestli s tím nebude problém. V současné době mám zapnutý klasický baner, aby se mi zobrazoval v horním rámci (horni.htm), ale nějak to nefunguje. Byl bych radši, kdyby tam byl jen ten horní proužek a nic víc.

adresa stránek: www.pt2nastavba.xf.cz

Děkuji
<HTML>Wegguy (kyklixklan.wz.cz): jj, mohl

ivo (pt2nastavba.xf.cz): nastaveno</HTML>
Zdravim!Chtěl bych mít taky jen tu lištu bez banneru a celkovou kvótu 100MB.Zatim porušuju nový pravidla a mam banner na vstupní stránce.
Nastavíte mi to,nebo mi poradíte jak na to? Stránky: http://silverio.wz.cz
Rád bych měl poté web bez té vstupní stránky.Nemám to nejprve nastavit,než zažádám o tu lištu? http://silverio.wz.cz
<HTML>Silverio (silverio.wz.cz): nastaveno</HTML>
Prosím moderátora o kontrolu stránek trilade.unas.cz, zda splňují nová pravidla o reklamě. Díky Lea
Ještě bych poprosila o nastavení pouze lišty bez banneru v bílé barvě na stránky http://nero.unas.cz. Díky Lea
Mám na stránce reklamní lištu, ale mezi lištou a samotnými stránkymi stále vzniká bílá tlustá linka. Prosím o radu jak ji odstranit. Děkuji.
<HTML>JirkaK (crugeo.czechian.net): zjistím co s tím a dám vědět

Lea (nero.unas.cz): nastaveno</HTML>
Zdravím, tak mám pořad ten samý problém. V CSS jsem připsal všude kolem okraju <body> !important. Na chvíli to pomohlo, ale teď se lišta asi zvětšila a <body> se protáhlo až na samý pravý okraj....