Nejde mi FTP!

>> Kde najdu a jak vypnui teho Keria? plsplspls
to je program u tebe v pc. nedoporucuji ti ho vypinat, pokud nechces z internetu sbirat viry a jiny svinstvo. radsi si to spravne nastav.
btw kerio je firewall, coz trochu odporuje tvymu "momentálně nepoužívám žádnej firewall"
njn ale kde ho najdu baych ho moch nastavit? :(
Nejde se mi ne Total Commanderu přihlásit na ftp server . vypíši všechno, přihlásí se ale v prostřed se objeví LIST a tím to končí !nevíte co s tím ..ď
Ste3ao: ja ti do pc nevidim a kerio neznam. treba poradi nekdo jiny.
Studiocore: jednou staci
Ahoj,
mel jsem ten samy problem. Vyresilo se to ale tim, ze jsem si vypnul Kerio Firewall. Ten tam dela problemy.
no tak ja mam stejnej problem poslednich par dni se na FTP nemuzu pripojit(prez comandra) porad ten timeout kdyz me nabbidne zkusit znova tak to dam a pripojim se ale kdyz chci dat neco kopcit tak napise prenos selhal

jo jinak kdyz chci neoc nahrat prez stranky tak mi to pise
Webove rozhrani je docasne nedostupne, pouzijte prosim FTP. Dekuji.
Tyrrel: kde máš to kerio v pc jak se to vypíná, nebo ho najdi plspls?
Ondra1: dej sem log spojeni. nemas treba uz zabrany vsechno misto na webu?
<HTML>Ste3ao: o cem mluvis?

<em><b>Ste3ao: Akorát že momentálně nepoužívám žádnej firewall...</b></em>
VS:
<em>Ste3ao: Kde najdu a jak vypnui teho Keria? plsplspls</em>
<em>Ste3ao:njn ale kde ho najdu baych ho moch nastavit? :(</em>
<em>Ste3ao:Tyrrel: kde máš to kerio v pc jak se to vypíná, nebo ho najdi plspls?</em>

Kdyz zadnej nemas, co chces nastavovat nebo vypinat?</HTML>
prosim vas kde najdu abych si nastavil ftp?
carlos037: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
No tak asi kerio nemám, ale pak teda nevim proč mi to nejde!Mám ještě jednu stránku www.ste3ao.ic.cz a na tu mi ftp funguje f pohodě!TAkže vůbec nevim.. :(
Problém za pomocí Richarda vyřešen!Takže ftp jede f poho!Díky všem za spolupráci lidi! :)
a nemohol by si aj mne napisat ako ste to viriešili?
na mail plz bigjohn@zoznam.sk
diki predem
Mě nejde z toho důvodu, že mam zabráno víc jak 200%... ;-/
BigJohn: vyresil to tak, ze zadal spravne prihlasovaci udaje
BigJohn: Mrkni se na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=43556&t=43556 nekde ke konci. Dal jsem tam vycerpavajici navod na FTP.
BigJohn: kdyby ti to nešlo napiš mi na stránku!řeknu ti jak sem to s Richardem vyřešil!