Nemůžu se dostat na Správce souborů!

Aha,v pohodě...Už jsem na to taky začal pomalu přicházet.MOc děkuju,hnedka jak se uvolnim od balení dárků jdu na to.
Děkuju a přeju bohatýho ježíška když už je to za dveřma...
Jen ta otázka ohledně toho kdy se konečně rozchodí ten správce souborů na wz by mě taky zajímala?Sice to tak nutně nepotřebuju,dokážu si stránky aktualizovat i bez toho ale trochu mě zneklidnuje když to nefunguje a doufám že se třeba nestane aby mě někdo smáznul registraci apod...
uz frci i spravce :-DDD thx :-)
Richard: samozřejmě že mám index.html, web chodí pár let a v poho. Zkusil jsem znova správce souborů a už to asi zprovoznili, ale jak chcu spustit jakýkoli soubor z mejch stránek tak to vyhodí tu chybu 403 přístup odepřen...
Žádnej varovnej mejl, že bych porušil nějaký podmínky nepřišel, a banner se normálně rozbaroval (podle info po přihlášení), tak nevím :-(
Už to šlape, admini asi zapracovali, díky.
P.S. Šťastný a veselý, kašlu na kompl a chystám se ke stromku (snad sem byl hodnej :-)
Tak tebe je hej mne to este stale nejde ale spon zeby admini ohlasili co sa deje aby sme neboli na pochybach. No WZ sa uz stava známe skor tym ze casto pada.
lidi uz tady neserte. jestli jste zhnili venovat pet minut na to, abyste si nastavili ftp, tak nedrzkujte, ze spravce nejede. a ze vam ftp nejde, to je jenom vymluva za to, ze si to neumite podle navodu pro blbecky nastavit.
Ahoj,když se dostanu už konečně do správce souborů,tak mi to napíše soubor nenalezen a to jsem se včera v pohodě přihlásil.
Co stím mám dělat?
mě to nejde ani pres fttp:((
Tak já nevím, já to mám asi úplně nejhorší. FTP přestalo zničehonic fungovat asi před týdnem, tak jsem si říkal, že než to dají do pořádku, budu zatím přistupovat k souborům přes webové rozhraní. A dneska odešlo i to a celý den to nejede. Tohle už mě opravdu dožírá. A potřebuji to přitom jako sůl.

Klidně bych si sbalil saky paky a přemístil se někam jinam, ale jak to můžu udělat, když se k těm sakům pakům nemůžu dostat...
ftp funguje, ted jsem to zkousel. komu nefunguje, je chyba na jeho strane.
Darjee: mas mit zalohu u sebe na disku, tvoje minus. jsem zvedavej, co bys delal, kdyby se ti data na serveru ztratily.
Já mám zálohu, ale ne úplně všech souborů. Trochu se tím pádem vrátím v čase
<HTML>2Darjee: alespoň se naučíš dělat si aktuální zálohy. Jinak - mně ftp taky jede.</HTML>
Mě taky správce souborů nejede. Píše to 404 not found. Sakra dělejte s tim už něco.
Takovýhle výpadky správce souborů, když už je to několikrát deně. Teď to píše: 404 not found....
To je k zbláznění
neví někdo kdy se to zprovozní?
Sakra já tam už potřebuju :((
zkouším to přes to ftp ale pořád mi to nejde připojit vůbec nevím včem je chyba ať už to sakra jede
no a teď mi užani ty stranky nejedou sakra at uz to zprovazní nebo ten kompl vyhodímn z okna
tak to rychle zpravte prosím
mne to tiez neide pise mi ze spravce souboru je mimo provoz ze mam pouzit FTP, tak som pouzil ftp a vsetko facha jako hodinky
tak ti ktorim to neide si to iba nevedia nastavit;)
mam to nastavený podle toho navodu ale nejde mi to připojit pořád se to nahráva a pak to nic nenahraje tak v čem je problém
ted uz me nejde ani hlavní stranka na mích stránkach
tak konečně jsem to ftp zprovoznil už to valí ok
teda tak jsem to zkusil přes ftp a jde to- doporučuju
Nevim čím to je!Ale na ftp u ic.cz se mi dostat jde na moji stránku, ale u wz.cz se mi na moji stránku pomocí ftp dostat nedje!Nevíte čím to může být pls?
Ste3ao: to je tebou. jak vidis, zvladli to v pohode i lidi, kteri to v zivote nedelali.
jinak jestli vam vadi, ze se spravce opravuje, aby jste meli stranky v bezpeci, tak vas naprosto nechapu...
lol nevim co si vo sobě myslíš ja přes ftp taky dělám jen pouze den!a přes všechny hostingy dělám f poho jen přes wz.cz když se chcu připojit mi to hází chybu!tak tu nemel!vím o pc víc než ty!