Nemůžu se dostat na Správce souborů!

sorry hold špatná nálada tonik dneska... :(
Nejde se mi ne Total Commanderu přihlásit na ftp server . vypíši všechno, přihlásí se ale v prostřed se objeví LIST a tím to končí !nevíte co s tím ..ď
Studiocore: zapni si pasivni rezim ftp
Ste3ao: vpoho. napis vic informaci (log spojeni, chybova hlaska, zadany pripojovaci udaje). na tohle se proste poradit neda.

ps omlouvam se, pise se samoze "abyste"
Tonik: no nejprve takhle, píše mi to: login 530 incorrect
<HTML>ste3ao:
to znamena spatne jmeno/heslo
pro tebe je ftp server: ste3ao.wz.cz
uziv. jmeno: ste3ao.wz.cz</HTML>
Richard! : Dík moc :)))
Vůbec mě to nenapadlo, protože na ic.cz to funguje jinak!
Fakt dík! :)
Tak kdy půjde SPRÁVCE SOUBORŮ ?
Díky moc !
Důležté!
Nevim
Neni zac
Proc? Existuje FTP
Hmm...taky mi to nefachá,a jsem dost naštvaná mám plno práce a nemůžu jí dělat,takže....Vypadává to docela často už je to trapný=( Ná správce souborů mi píše že je to mimo že mám použít FTP,ale to mi taky nejde,takže....=(
TAk kdy Vám půjde ten správce souborů, už to spravte Sakra !
zdravim...mne to tiez nejde a kcem sa spytat co mam spravit s FTP ked mi stale napise toto -
Výzva na spojenie neúspešná
a to mi nejde len cez TC ale ani cez FlashFXP

rady plz posielajte na moj mail lebo toto uz asi nenajdem nabuduce...plz poradte
Hmmm, mě to píše nco trochu jinýho, že to dočasně nejni k dispozici, že mam použít FT. Jenže mam na stránkách zabráno přes 200% prostoru, tak mi to nechodí... Kdyby mě třeba webzdarmáci třeba jenom upozornili, kdy bude další výpadek, bylo by vše OK...
<HTML>Brejlounek: No vida! Vse by bylo OK kdybyste dodrzoval prostor ktery vam byl pridelen. Dokud to nepromazete tak uz na web nic nenahrajete.

BigJohn: pokud nepomuze ani pasivni rezim prenosu tak doporucuji zkontrolovat firewall</HTML>
Furt se tu mele..

ALE: kdy to konečně pojede ?
Lukáš: az to bude spraveny. jestli sis nevsiml, tak admin tady nemele. to bude asi tim, ze na tom dela, ne?
No dobře..ale jak jsem četl tak ty výpadky jsou časté!
No jiných serverech to určitě není..:(::(:(:(
vypadky jsou vsude. a cemu rikas caste? ze je to dvakrat za mesic? ale ze to predtim jelo cely rok v pohode, to je nic, co?
dobrej server žádný výpadky nemá..
já nemůžu za to že to neumijou pohlídat....:(:(

ADMIN: Kdy to asi pojede?
ver tomu nebo ne, kazdy server ma vypadky. navic toto neni vypadek serveru, ale udrzba, server normalne jede porad dal.
Ok.
A kdy to pojede normálně přes FTP se to dělá blbě..:(
Lukas: Kazdy ma vypadek. Presvedcit se muzes zde: http://mereni.kyblsoft.cz/
nemuze proste nejakej admin napsat kdy to pojede (odhadem), dik
(a porád nepište že to jde pres ftp taky (jasne ze de ale nekdy je potreba správa souborů. např. když nemáš comander - sem na notebooku !)
Teda mě jako už trochu pokročilejšímu to je už celkem jedno jestli jede správce souborů ale přijde mi neupřímný vůči těm lidem který se vtom moc nevyznaji že WZ nepošle všem ani náký upozornění že od bla,bla,bla do bla,bla,bla... nepůjde Správce souborů z důvodů např. skvalitnění služeb.Přišlo by mě to od WZ férový!Já vim že je to webový prostor zdarma a tak se taky nemůže počítat s takovou kvalitou jako u placený domény apod.Ale férový a upřímný jednání je podle mě normální u každýho normálního člověka nebo firmy...
<HTML>Ja s tebou vesmes souhlasim, ale rozeslat 100 000 emailu neni jen tak.
Navic tohle nebylo znamo ani 1den dopredu</HTML>
hm..konešně se někdo ozval..
Kdy to asi bude hotové a kdy pojede Správce souborů ?