Nemůžu se dostat na Správce souborů!

Tak kdy uz to konecne pude!nemuzu se stale dostat uz asi 4 den do spravce souboruuuuuuuuuuuu a potrebuju to pres admin
už se mi na čele vytváří drobné kapičky potu
Jako ráda bych už to vyděla vyřešený. Nutně potřebuju dát něco na net a už to strašně dlouho trvá!
chapte volaco tam robia
ale ja mam tiez ten isty problem
Určitě netrvám na tom aby se náký upozornění rozesílalo emailem,ale stačilo by aby se při každym přihlášení ukázalo varování že z důvodu výpadku serveru se v dočasné době neni možno dostat na správce souborů.Nebo něco tomu podobnýho.Zase když říkáš že to nebylo plánovaný tak to chápu tak že se stal neočekávaný problém.
Mě to spíš podporuje vtom abych se učil pracovat z webem přes FTP.Bohužel tim že jsem samouk mě to občas celkem dost trápý než vyřeši nákej jednoduchej problém.
Doufám že ten správce souborů bude brzo fungovat pro spokojenost všech a pro dobrou značku WZ.
Mě už ani nevadí,že nejde správce souborů,už mi to jde přes ftp,ale vadí mi jiná věc. Většině uživatelů správce souborů nejde,ale já mám web společně s kamarádkou a je zvláštní,že já se do správce souborů nemůžu dostat ani za nic a jí to jede naprosto v pohodě.. Takže by mě zajímalo,jestli to má nějaký podstatný důvod...
Já nejsem velký znalec tak bych se chtěl zeptat co je to fto a jak bych se přez něj teda mohl dostat do správce souborů?
POTŘEBUJI SE DOSTAT DO SPRÁVCE SOUBORŮ. OD KDY TO ZASE PŮJDE?Děkuji.
Vážení administrátoři,

Váš pokus naučit uživatele využívat přístup přes FTP je velmi chválihodný.
Stránky s popisem přístupu přes Total Commander jsou podrobné, jenže v nich jaksi chybí stručný návod na nastavení brány firewall systému Windows a také osobní brány. Opatrný uživatel totiž používá nejen bránu windows, ale také osobní firewall dodávaný s antivirem, že?

Popis nastavení Total Commanderu je uživatelům jaksi na nic, pokud přístup přes FTP neumožní také správné nastavení brány windows a osobní firewall, který je dodávám k licencovaným verzím antiviru (TrustPort například).

Budu Vám velmi vděčný na doplnění popisu přístupu k FTP přes Total Commander také o nastavení brány.

Děkuji

Tomáš Z.
Nevím co nefungující webové rozhraní má znamenat.
Situace na FTP: ¨Nepoužívám ho, a tedy nic neumím. Po připojení na FTP se mi objevilo malé okno:

LIST [minimalizovat] [zavřít]
Adresář

[storno]


Otázka tedy zní: co s tím? Když dám Storno nebo to zavřu, nezobrazí se mi žádné soubory, co mám na webzdarma (0 k v 0 souborech) a stejně tak nefunguje nahrávání souborů přes FTP (přenos selhal). Co dál?
<HTML>2Pradlec: máš zaplý pasivní režim? Kolik máš podle logu ftp zabraného místa? Např. v Total Commanderu log zobrazíš poklikem na bílé pole vedle tlačítka Odpojit, důležitý je řádek Quotas using...</HTML>
Ach jo jsem začátečník s tvorbou stránek, jsem rád že sem se to nějak naučil přes správce souborů a najednou to nejede a že FTP a kdesi cosi, vůbec tomu nerozumím, nevím jak se dostat na FTP nebo co to je a bohužel na to ani nemám momentálně ani čas, ale potřebuju upravit stránky - mám vše zalohovaný, takže můžu kamkoliv jinam - ale nevím kam, nevím nic:-(
<HTML>A co se místo vzdychání zkusit připojit na ftp? Je to stejně snadné jako přihlásit se tady do diskuze. Návod pro TotalCommander je ve <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34">FAQ</a> nebo můžeš zkusit i jiného ftp klienta - parametry připojení jsou stejné. A pokud se ti nějakou náhodou nepodaří připojit, zkontroluj, jestli nemáš ftp zakázáno ve firewallu či proxy. Pokud již máš ale překročen prostor, tak se ti přes ftp nepodaří nic nahrát.</HTML>
Thalia má pravdu , je to lehký jak facka..
akorát zmačkneš tamten obrazek s napiskem FTP <-> nebo tak něco , pak dáš nové připojení , např . : czwowserverlist.mysteria.cz , bude to po tobě chtít účet , tak ho zadáš , heslo taky , a jsi u svých souborů , po opětovaném spojení s FTP serverem jenom zvolíš , který chceš , takže máš okýnko , a tam máš ten server , jak sis ho pojmenoval / a
Půjde vůbec někdy správce souborů?
Mě to také nejde. Zkouším to i přes FTP. Dle návodu. Přes commander. Ale asi někde dělám chybu. Nevím. Zkouším se přihlásit. Dávám svůj web vč. www. a nebo bez ní. Heslo jako v adminu. A nic. Ani FTP nefunguje. Nebo ano?
Chtělo by to lelefonický kontakt. Bohužel díky tomu že se nemohu dovolat. Moje povánční akce na solnou jeskyni je pase. www.solnajeskyne.wz.cz
Tak si říkám, že to má asi znamenat lehce drastický způsob, jak donutit normální lidi rozšiřovat si PC dovednosti. Neumíš s ftp, nebudeš mít web. Fajn. Nemyslím, že bych byla takové nemehlo, že bych se to nezvládla naučit. Ale to jste si na tohle přeučování lidí nemohli vybrat jinou dobu? Nejen že jsou (byly) Vánoce, ale někteří mají zkouškové a nemají teď čas učit se něco nového na PC a přitom by rádi na web něco nového dali... :-/ Tak v únoru, no... :-(
David Šašek_
korektní by bylo napsat: Používám návod na :
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

Relace - Solná jeskyně
Hostitel - solnajeskyne.wz.cz
Jméno uživatele - solnajeskyne.wz.cz

to jsou spráné údaje pro přihlášení

Myslím, že návod je dostatečně ilustrativní
Pokud to nefunguje tak je dole zmínka, že se má do diskuze překopírovat obsah logu (http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp5.gif)
Ahoj, v tc sa normálne prihlásim cez FTP k mojmu účtu, ale pri pokuse o upload súborov mi píše chybu 550 Access is denied s oknom Přenos selhal...
Prikladám obsah logu:
Connect to: (30.12.2006 11:49:33)
hostname=space-billiard.wz.cz
username=space-billiard.wz.cz
startdir=
space-billiard.wz.cz=195.122.194.234
220 ftp server ready
USER space-billiard.wz.cz
331 Password required for space-billiard.wz.cz.
PASS *
230-Last login on 2006-12-30 11:43:13 from 194.228.24.42.
Quotas: using 35936.00 of 50000 KB (71.87% used)
230 Access granted for space-billiard.wz.cz.
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
AUTH TLS
PBSZ
PROT
211 End
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Adresář
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,234,210,210).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahuje se
Čekáme na server...
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 35936.00 of 50000 KB (71.87% used)
a šel by sem nahrát ještě log, který bezprostředně souvisí s nahráváním souboru, které vyvolá tu chybovou hlášku, viděl jsem už zablokovaný přístup k FTP tak, že nešly nahrávat soubory.
tu je:

PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,234,193,229).
STOR home.html
550 Access is denied.
Adresář
PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,234,142,69).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahuje se
Čekáme na server...
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 35936.00 of 50000 KB (71.87% used)
Nejde mi ani zmazať žiadny súbor - tá istá hláška, log je:
DELE home.html
550 Access is denied.
tady:
http://usenet.jyxo.cz/microsoft.public.cs.server/0612/ftp-server.html
radí zkusit to bez pasivního režimu, jinak nevím a viděl bych to na dotaz na podpora@webzdarma.cz
Dík moc!
Skúšal som obidva režimy, už som aj vypol firewall klienta a stále so stejným výsledkom.
Podľa nášho IT je problém na strane wz, obrátim sa na podporu.
Ešte raz dík a do nového rocku prajem len to naj!
ja budem revat ja ceeeem dokoncit weeeeeeb