Nemůžu se dostat na Správce souborů!

tak to nejde všem jo? takže cyba servru
2 Tomáš: čet si to, co ti správce souborů napíše, když na něj klikneš? Ano, momentálně nefunguje.

A co se týče toho FTP, tak sem napsal na blog takovej článeček jak na to:
http://mike.webzdarma.cz/

/* PS.: si taky chcu udělat trochu reklamy :o) */
Hele, potřebuju do Správce souborů, a přes FTP nechci. Jak dlouho to bude jěště mimo provoz, dík.
STE NORMÁNLÍ , KDYŽ NEJSTE SCHOPNÝ DÁT DO KUPY TOHO SPRÁVCE SOUBORU TAKOVOU DOBU.

-netřeba reagovat-
jo taky už mě to pěkně sere - kdy už to ku*va opraví ?!?!?!?!?!?!?!?!?
Mám naprosto stejný problém.... POMÓOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!
No tak co je s tou opravou!WZ už mě štve....nic nedělá! už sou to dva tejdny... možná že i dýl!
Ani na mail neodpovidate!
A napsal jte ji někdo,mě neodpovídaj shajze
a hledám si novej web!§
Tak co sakra? Ani na mail neodpovídáte.... Mám takovej pocit že krachujete..... Už to všichni vědí, že se neumíte owebzdarma postarat! Fakt, kdo tenhle web řídí by měl s prominutim odstoupit!Tohle je neskutečný! Taky si asi budu hledat new web.. Nejste totiž jediný, chápete!
Tak nevím.........
Čekám už druhý týden a do správce souborů se nemůžu dostat.
Dneska, když jsem se tam chtěla dostat, tak se mi otevřel přístup FTP.
Né, že bych se to nenaučila. Připadá mi to to samé, ale nejde mi tam nic nahrát, ani otevřít. Připadá mi, jako by tam byli jen zástupci. Je to možné?
Poradí mi někdo?
Musím si tento program nainstalovat?
Nebo mám ještě počkat? Neví někdo, jestli to pojede?
Sotva se jeden naučím super, tak se to posere.
Dneska jsem potřebovala něco upravit na svých stránkách, ale nějak se mi nedaří dostat ke svému indexu, respektive k jeho zdrojovému kodu, ve kterém jsem potřebovala něco upravit. Poradí mi někdo? Jo a taky si myslím že původní správce souborů byl lepší.
> Anarion: z Tvého příspěvku chápu, že ses k indexu dostala, ale nemohla si ho editovat. V takovém případě si soubor stáni na disk, uprav, a nahrej zpět. Pokud je tomu jinak, napiš víc :)
PS.: Správce byl možná jednodušší, ale už si zkoušela přes správce nahrát třeba 200 fotek?

>Admini: omluvte prosím mé nevhodné chování, nechal sem se trochu unést...
Chtěl bych se zeptat proč je na webovem rozhrani FTP misto spravce jestli to neni jen na chvili a jestli bude spravce opět brzy fungovat
děkuju
Dan
už my to jde
Dan:
správce souborů je odstaven kvůli bezpečnostním problémům. Pokud se adminům podaří chybu opravit, zajisté opět dají správce souborů k dispozici. A pokud ne, tak budeš muset začít používat FTP, které je mnohem lepší a rychlejší než správce souborů.
BTW: pokud nevíš jak s FTP zacházet, pročti si zdejší historii, je toho tady víc než dost.
ale mě už to fachá co vám?
Tož koukám až nestačim koukat!
Používám FTP, takže je mi celkem jedno jestli to jde nebo ne, ale použít WEBFTP je fakt dost dobrej nápad. To by ně opravdu nenapadlo.
Adminy chválím, jenom by to chtělo upravit šablony, aby vypadalo aspoň trošku jako WZ =)

Excelent!
Co to ma bejt? Ten ftp nefunguje......
Ne? A nebude to lidma? Ne? Ale jo, bude. FTP funguje :) Jenom se musíš snažit!
Čti: http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#7 !
Tonik (2.1.2007) ..
.. Tak jsem se ve škole dostala na comp a fakt prostě ne :o( Ani podle toho, co jsi mi Ty poslal..

Normálně ctr+F - otevře se mi "připojení k FTP serveru" - zadám "Nové připojení" - vyplním relace, hostitel, jméno uživatele, heslo - dám OK ..... a prostě nic...
(Holt mám smůlu - holt přes ftp budu fungovat jen doma :o( )
Správce souborů chvilku jde, pak nejde (asi má polední pauzu). FTP nejde stabilně. Ani se nepřipojím. Pro "chytráky", umím používat obojí a můj problém rozhodně není mezi mojí žídlí a mojí klávesnicí. Jo a taky jsem nepochopil proč se mi nedoplnila ta Vaše reklama do novejch stránek, si jí tam mam napsat sám nebo co? Achjo ...
Pro "hlupáky": nikdo přece nevydrží pracovat 24 hodin denně a obědvat se musí, nebo ne?
Já bych tvůj problém viděl spíš tam kde ty si ten problém nepřipouštíš, nebo někde mezi tvým počítačem a serverem; tedy v nestabilním připojení. Těm "chytrákům" to totiž funguje bez problémů.
No a co se reklamy týče, robot ti tam žádnou přidat nemohl, když tam nemáš žádnou hlavní stránku, nebo si ji snad má napsat sám, nebo co? Achjo ...