FTP

No uz sem si to vyresil.. banner tam je na indexu..
<HTML>Jj vidím lištu, takže máš teď 150MB. Jestliže je banner na indexu, tak porušuješ <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky</a> zobrazení banneru. Banner nesmí být na stránce, kde je automatické přesměrování, tohle je navíc dokonce po 0s.</HTML>
Prosím poraďte! Je nějaká možnost jak zvětšit wz schránku? Přes ftp už nahrávat nemůžu - využívám 450%, ale přes správce souborů vždy další soubory nahrávat šly. Je nějaká jiná možnost než celý stránky kompletně zjednodušit a promazat? - což bych velmi nerada... Děkuji za odpověď.
<HTML>2Kacka: Můžeš si navýšit prostor na 150MB, ale 450% je tuším 225MB, takže budeš muset i tak umazat. Prostor navýšíš zapnutím lišty v nastavení reklamy. A upozorňuju, že svou úvodní stranou porušuješ <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínky</a> zobrazování reklamy.</HTML>
Fur se mi ukazuje přenos selhal! Nemá se třeba něco přepnout v nastavení?

prosím odpověz TE
Citybus 236: odpovedi je tady na foru vic nez dost. vyber si takovou, ktera se hodi k tvemu problemu, kdyz nam k tomu nechces nic vic rict
o5 mi nejde se připojit přes FTP, pasivní režim mám nastavenej, napíše to vždycky, že se připojení nezdařilo :(
Shelticka: tak si ho zkus vypnout ;)
Jaký máš nastavený jméno hostitele? Teď už to nefunguje když zadáš webzdarma.cz mušít tam napsat přímo pejskove.wz.cz.

Co se týče připojení k FTP obecně - přes den je to někdy přetížený - seká se to, vypdává, valí pomalu. Když sem ale třeba včera / dneska aktualizoval stránky asi o půl druhý v noci, valilo mi to doslova mým maximálním možným uploadem ;-)
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na připojení přes FTP. Nejde mi to připojit (ani se ta mrcha na wz.cz nedostane) a to i když zkouším pasivní, aktivní režim a různý varianty hostitele. Jak je to teda správně? Já měl doteď admin.wz.cz a vždycky to šlo. A najednou nejde =/
<HTML>>>Já měl doteď admin.wz.cz
Tím myslíš hostitele? Správný hostitel je název tvého webu, tedy koblizci.wz.cz. Toto nastavení platí už asi 3 roky...</HTML>
No myslel jsem hostitele. Přísahám, že jsem měl donedávna jako hostitele admin.wz.cz a vždycky to fungovalo. Ale měl jste pravdu. Když jsem to změnil jak jste mi radil, fungovalo to...funguje to ! =) Dík moc.
<HTML>Jj to je možné, protože staré nastavení bylo zdá se definitivně zrušeno až teď. Jinak - já jsem neradil, já jsem radila ;-)</HTML>
<rejp>Ale, ale, Thalia se nám nějak pochlapila! =)</rejp>
Hele, nechtělo by to na začátek každého fóra přidat ponaučení, aby si všichni nejdřív pročetli ČKD a prohledali fóra, než aby se pořád a pořád dokola ptali na jednu a tu samou věc?
Autor: Thalia (moderátor)
Datum: 13. 01. 2007 21:22

Jj to je možné, protože staré nastavení bylo zdá se definitivně zrušeno až teď. Jinak - já jsem neradil, já jsem radila ;-)

-----------------------------------------------------------------------

Chtěl bych jetě jednou poděkovat za radu a omluvit se za omyl v pohlaví =) Když ono tam bylo napsaný moderátor a někteří "pánové" mají různé neuvěřitelné přezdívky.