Poradí mi někdo?

Ahoj, založila jsem tady svoji stránku, ale vůbec nevím jak si tam vložím nějaký příspěvek a obrázek. Pomůžete mi?
Tohle není blog ani nic podobného. Na WZ si můžeš dát pouze hotové stránky.
chci se zeptat jak to tady funguje s uploadem jestli si musím vyžádat práva nebo je to free dík
f1-race: jak to myslis? ses zaregistroval, tak si na svuj ucet muzes nahravat podle libosti az do zaplneni prostoru, akorat nesmis porusovat podminky wz
jasně to je samozřejmost ale myslel sem to takhle že si dám na web formulář s uploadem přes kterej si tam muže uživatel uploadnout svůj obrázek a protože sem zkoušel udělat vlastní skrip a ten nešel ptom sem použil cizí a ten taky mám i chmody na 777 tak fakt už newim čím to může bejt jako a víte jak to dneska je, chcete radu a už máte vidle v zádech :)
No tak me napadlo jestli to není nějako na práva jesti si musím neco zaplatit nebo nastavit aby mohli jiní uživatelé uploadovat na web předem dík
kdyz ten skript napises spravne, tak bude fungovat a zadny prava nebo tak na to nepotrebujes. pouzivas doufam move_uploaded_file()?
No já mam web přes PHPRS a kod sem použl tento

//avatar upload
if ($GLOBALS["typakce"]=='save'):
echo "<div align=\"center\">Avatar do fóra/komentářů (max. 40x50 GIF, 10kB)";
echo "<form action=\"readers.php\" method=\"post\">";
echo "<input type=\"hidden\" name=\"akce\" value=\"upload\" /><br>";
echo "<input type=\"submit\" value=\"Změnit\" class=\"tl\" />";
endif;
?>
</div>
</form>
<?php
// konec uploadu
}
// pridani noveho ctenare

-------------------------------------
Ale když mě někdo napiše jinačí kod který bude fungovat budu mu vděčný
předem díky
aha... a kde presne tam mas ten upload? tady akorat vypisujes nejaky html
No to je všechno vtom ale už sem to rozchodil kámoš mě tam nešel chybku ve skriptu tak už to de ale díky