Přidání rezervačního systému na webové stránky

Podpora > Wordpress > Přidání rezervačního systému na webové stránky

 

Potřebujete na svůj web umístit rezervační systém tak, aby se Vaši zákazníci sami mohli rezervovat datum a čas? S tímto Vám jednoduše pomůže služba Reservio, která je v češtině. Nabízí program Free, který je zdarma a poskytuje základní služby pro menší počet klientů. Program Starter za 184 Kč měsíčně již nabízí slušný standard pro většinu uživatelů a zahrnuje např. i zasílání připomínek či synchronizaci s Vaším kalendářem . 

Služba Reservio je vhodná kadeřnické a kosmetické salóny, sportovní služby, vzdělávací služby. Naopak se příliš nehodí pro restaurace a ubytovací služby. 

Níže přínášíme videonávod, jak si založit účet na Reservio.com a jak přidat rezervační formulář přímo na Váš web. Ukážeme si, jak vložit rezervační systém do Tvůrce webu a do Wordpressu. 

Pokud by Vám Reservio.com nevyhovovalo, můžete zkusit třeba alternativu Reservanto.com

 

 

Textový návod (doplněk videonávodu):

  1. zaregistrovat se na Reservio.com
  2. v sekci Propagace si poznamenat adresu vašeho kalendáře na Reservio.com
  3. v nápovědě Reservio.com si zkopírovat kód pro vložená kalendáře do webu
  4. Tvůrce webu: v administraci Obsah -> Aplikace -> Vlastní HTML kód . Vložit kód z bodu 3) a upravit adresu dle bodu 2)
  5. Wordpress: v administraci Stránky -> Upravit zvolenou stránku -> Přidat nový blok - Vlastni HTML . Vložit kód z bodu 3) a upravit adresu dle bodu 2)