SMS gate

Zdravíčko...
Dá se nějak ovlivňovat moje stránka pomocí SMS? Např. příspěvky do diskuse. W@P je stále ještě moc drahý.

For admin: MySQL and mail - super. S*áči v sekci WebZdarma - prostě s*áči.
no primo tady tezko... leda, ze si udelas nekde treba unix konto, kam budes emailovat SMSky a .forward ti to presmeruje na skript. ten uz pak udela co si budes prat.

m.s.
A necha se to unix konto zridit nekde free ??? :o)
no napsal jsem to trochu strucne - placl jsem to jen jako myslenku. v podstate jde o to, ze na unixu (linuxu) muzes mit ve svem domovskem adresari mit umisten soubor .forward, podle ktereho se bude zachazet s postou, ktera prijde na tvoje uzivatelske jmeno. a protoze sila linuxu je (nejenom) v pouzivani 'pipe', melo by fungovat i treba podobne presmerovani

| /homedir/scripts/php/neco.php ...

je to jen takova uvaha, ktera by snad mela i fungovat.

>A necha se to unix konto zridit nekde free ??? :o)

...treba na nejake vejsce? nebo u znameho na serveru? mozna je nejaka i sluzba (o necem v zahranici jsem zaslechl), ale nikdy jsem to nehledal, tak nevim co tam vsechno povoli...


m.s.
OK, s E-mailama bych věděl i bez unixu, ale jak přesměrovat SMS na E-mail? To se asi musí draze platit, co?
jestli to poskytuje nejaky provider, to pochybuju
nejjednoduseji asi tak, ze z toho mobilu nebudes posilat sms ale primo email

jinak taky muzes koupit v bazaru nejaky stary mobil, k tomu oskartu a pripojit to ke kompu
proč zrovna oskartu?
protoze je zadarmo, he
Jakto? A jako včetně wapu?
Na co WAP? Tën mobil se bude používat pouze pro příjem zpráv (a to je zadarmo). Akorát nevim, ja spojit staší mobil s computerem.
presne tak jak rika mira, jsem to myslel - odesilat pomoci sms zpravy primo email to zvlada kazdej (?) operator...

pripojit telefon ke kompu je take reseni, ale uz si nevystacis jen s php... ale zase se to da pouzit na spoustu dalsich veci (treba prodavat loga a melodie:-)

...

m.s.
Pravda, odesílat E-mail zvládá každej operátor, ale u některých je to dražší než SMS. Inu nevadí, to je uživatelská smůla. Jinak díky
ale levnejsi nez WAP, ne?

m.s.
Mno to tedy nevím nevím... U eurotelu je to 1.80 za SMS + asi 0.35 za mail.... Kdežto wap máš za korunu za minutu...
a jak dlouho to budes wapem ovladat? jen dve minuty? to pises docela rychle na mikro klavesnici mobilu. smsku aspon muzes psat pomalu. ja nejsem schopen smsku napsat, proto jen telefonuju - mam jeste malo zdeformovany prsty...

m.s.
No a máte někdo ten scriptík, co by příchozí poštu generoval do stránky?
tak to si snad napises uz sam (kdyby jsi me vhodne motivoval, udelam si cas i ja)... pokud jses linej (treba jako lukasik :) - neber to osobne lukasiku, jen jsi se s tim tu chlubil), nebo z nejakych jinych duvodu to nezvladnes, tak pak zaplat nejake sluzbe... treba http://pupworx.com/gateway/

m.s.
Hele martine, kolik ty si účteješ třbas za stránky dejme tomu i z PHP, s chatem fórum...
copak se da na to takhle odpovedet?

m.s.
Tak jinak, tvůj ceník:-)))
zadnej neni... copak se da programovani prodavat jako rohliky???

m.s.
Dotaz: Jak se da poslat mail na script? Jde to vubec?
pouzij scrolovaci listu scroluj!

m.s.
OK. Uz jsem si tady precet ze to v Linuxu jde udelat pomoci .forwardu (nic noveho), ale me zajimalo jestli se treba neda nejak poslat mail primo na script ??
Mno tak nějak to vysvětli, když tě někdo požadá abys mu udělal stránky, a zeptá se tě na cenu, asi mu neodpovíš:
zadnej neni...
>>copak se da programovani prodavat jako rohliky???