Input type=file

Jak u tohoto pole dosáhnu toho, aby se mi zobrazila nějaká hodnota v poli, tak jako je u textového pole VALUE="něco", třeba aby se tam zobrazilo: c:/dokumenty/image.gif . Potřebuji to z toho důvodu, že mám form, kde je víc položek a pokud někdo zadá jednu položku chybně, tak by se měl zobrazit znovu form, ale již s dříve vyplněnými udaji, aby se všechno nemuselo znova vyplnovat.
HM, tohle je z bezpočnostních důvodů zakázané....
>>zadá jednu položku chybně, tak by se měl zobrazit znovu form
Nevím, jak to myslíš...
Nejsem si jisty, jestli by to tak slo, ale mozna namet ...

Kdyz ten dialog zobrazujes podruhy, tak uz tam dat jen ty kolonky, ktery se uploadly spatne ... Ty co se uz vporadku prenesly proste vysednout nebo nahradit obycejnym textem (treba se jmenem souboru) ... navic by je uz uzivatel nemusel znovu tahat po siti.

Radek
Ale u input file to nelze!! Jeďině možná pomocí document.neco.value = "C:\neco" Snad jedine takhle...
stejne se to zakazuje, myslim, ze dokonce i v m$ie
Tak si vypomct pres PHP!

<?php
if (!isset($polozka1) || !isset($polozka2) || !isset($polozka3)) {

if (!isset($polozka1)) $polozka1 = "";
if (!isset($polozka2)) $polozka2 = "";
if (!isset($polozka3)) $polozka3 = "";
?>
<form>
<input type=file name=polozka1 value=<?php echo $polozka1; ?>>
<input type=file name=polozka2 value=<?php echo $polozka2; ?>>
<input type=file name=polozka2 value=<?php echo $polozka3; ?>>
</form>

<?php
}
?>
Ale u filoe nefunguje value!!
No, ani se nedivim, protoze u uploadu se obycejne nepocita s tim ze uzivatel zada cestu rucne ale ze pouzije stejne tak preducene tlacitko Browse..
tak na co tam znovu zapisovat hodnotu?

Je to hovadina, takovou praci script vykonavat vubec nemusi.. vzdyt se zamyslete
jasne ze to nejde, ten masteruv priklad je bezpecnostni kravina... lukasik ma pravdu.

m.s.
ALL sorry, jo M.S. mas pravdu, ja jsem nad tim nejaxi nezamyslel :-)
Ale to nevadi, protoze muj predchozi prispevek rika ze to je zbytecna vec..
BTW: ted me napadlo ze by to slo resit pomoci JS a to vytvorit tam jeste jeden hidden prvek a pomoci JS do nej zapsat hodnotu z input-file
pak pri onLoad by to slo mozna zapsat pomoci document.forms[x].elements[x].value

ale je to zbytecna volovina jak JSEM JIZ RIKAL
To mě taky napadlo a myslím že jsem to sem psal..