Frontpage

Mám vytvořenou hlavní stránku a nějaké odkazy, mám založený i účet u WZ, ale nevím jak publikovat na net. Nápis v souboru publikovat sadu webových souborů mám šedou(nejde klikat). Nevíte co mám udělat ten nápis fungoval?
A co takhle www.webzdarma.cz/navod/ftp, ci rovnou www.jakpsatweb.cz
naistaluj wincmd ..... ( jestli vis co to je ) ...no a pak si nastav a ulož novou relaci :)
Aby nápis fungoval, tak musí být server, na který to přenášíš, na to připravený. Jakýsi FP extension, tuším. A to WZ nemá. Taky není důvod. Spíš se divím, že FP nemá FTP klienta. Už je to poměrně dlouho vyvíjený nástorj, docela bych to u něj očekával. Nebo kecám a FP má FTP?
Teoreticky by FP, stejně jako další programy sady MS Office, měly být schopny přes Soubor -> Uložit (jako ...) natáhnout pomocí vestavěné podpory FTP protokolu (počítajte s tím, že musíte mít WinXP) tím, že zadáte adresu serveru apod... asi bych se odkázal na nějaký hledání v nápovědě (tam asi ne) nebo ve fórech. tuším, že by mělo jít toto:

soubor -> uložit -> ftp://prdolin.borec.cz -> zadejte heslo a jméno -> OK, uložit a měl by tam být...

ale je to čistě teorie, nevím, jak je na tom praxe.
A co se vykašlat na FP? :)
The Zero: to by každýho nenapadlo :)