Kdo mi pomůže z webem?

Je tu někdo,kdo to umí z WEBY?Pokud ano,pomůžete mi?Napište sem svůj e-mail a já vám do něj pošlu přihlašovací heslo a jméno a pak taky něco co by ste na tu stránku mohly dát..................Prosím!
Přetlumočím: Napište Theeře svoji mejlovou adresu, ona vám pošle heslo a už své stránky v životě neuvidí.

Tady jsou lidi, kteří ti pomůžou, ale ne takto. Tohle si musíš dělat sama, protože web ti může takto kdokoliv ukrást.

Začni na jakpsatweb.cz
Theera: no, zřejmě umíme, co bysme tu jinak dělali? Pokud chceš mít svůj web, tak jsou asi dvě základní možnosti:

1) jak již třeba poradil Nípal, naučit se (X)HTML třeba na webu jakpsatweb.cz nebo si pořídit nějakou kvalitní knihu....

2) zaplatit si někoho, kdo web vytvoří....
Já sem si to všechno pročetla a nechápu to koukněte se na tu stránku proč to nejde?:-o
Nejde, protože jsi tam zřejmě nenahrála žádný index, mám pocit, že jsi tam zřejmě nenahrála vůbec nic....
A jak to mám udělat jak tam mám nahrát ten index?:-o
Přes FTP. Neptej se, co to je, to by ti tady každý poradit STFW. faq.webzdarma.cz
Nojo,ale jak to tam mám nahrát?:´-(
Ta stránka mi tam nejde dát píše to:Chyba 404 - soubor nebyl nalezen
Prosím pomoc!
aka stranka?
No ta:STFW. faq.webzdarma.cz
Já to vůbech nechápu co mám dělat......všechno sem si pročetla tak mi prosííííím,poraď nějak jednodušeji!:-))
to nemá význam, první si přečti jakpsatweb.cz když nechápeš základní opěrné body, tak to prostě nejde. Končím.
ROFL :)
ta stranka je
----ZACIATOK----
faq.webzdarma.cz
-----KONIEC-----
Tak poradíš my aspoň ty lacopte?
>>Theera

jestli seš vážně tak zoufalá, můj mail je pod mojim modře zbarvenym ménem. tak jestli chceš, pošli mi tvoje heslo a co a jak by sis tak na tom webu představovala. Já sám sem taky svěřil svoje heslo jedné osobě, protože sem potřeboval nahrát něco přes FTP a mě zaboha nešlo se přihlásit.
Jé ty my fakt pomůžeš a můžu ti věřit?
Theera: v j.č. se píše "mi", nikoli "my". sorry, ale fakt se na to nedá dívat :(
Pája5->>se snad tolik nestalo né?
Mám zde takový problémek,jak mám udělat na své stránky odkazi(Jakože na to de klikat napíšu třeba galerie a když na to klikneš do staneš se do galerie!
http://www.jakpsatweb.cz/#odkazy2

a priste to staci jen v jednom tematu
Tak už mi ta stránka jakž takž klape,ale proč když dám odkaz třeba galerie...no a v tý složce galerie mi nejdou používat HTML dou jenom na tý úvodní stránce nevíte proč?A kde se mám sehnat nějaký HTML na stránky?
Tak už mi ta stránka jakž takž klape,ale proč když dám odkaz třeba galerie...no a v tý složce galerie mi nejdou používat HTML dou jenom na tý úvodní stránce nevíte proč?A kde se mám sehnat nějaký HTML na stránky?!A proč se mi místo ž píše l´ a místo š ą?
Zkus kouknout jak již jistě bylo řečeno na jakpsatweb.cz a na http://faq.webzdarma.cz/faq.php?html.
Není to nějaký nový pseudonym pro LEGOLASSe ?
k odkazům:
pokud odkážeš na něco, co nemá příponu html, htm nebo php, tak webový server neví co s tím a vyprodukuje z toho prostý text, a pak to dopadne tak jak to dopadne.
Zbytek viz faq.webzdarma.cz