prepinani css stylu

Cau... nevite jestli by slo udelat prepinani mezi dvema (nebo vic) css stylama? a popripade jak?
šlo. Musíš vždy založit cookie s názvem toho stylu a pk pomocí PHP if ($_COOKIE=="styl1"): echo 'styl1.css'; else: atd.
no tak to bude problem: 1, nevim jak se nastavuje cookie
2, neovladam php....
byl by prosim nekdo ochotny mi to pomoct apsat?.... moc moc prosím
<?php
if ($_GET['akce']=="zmenastylu"):
if (isset($_GET['typ'])):
setcookie('styl', $_GET['typ']);
$styl = $_GET['typ'];
endif;
endif;

if(!isset($_COOKIE['styl'])):
setcookie('styl', 'zakladni');
$styl = "zakladni";
else:
$styl = $_COOKIE['styl'];
?>
a potom v <head> v importu CSS máš href="<?php echo $styl ?>.css" a ty CSS soubory se budou menovat jako styly. Na měnění stylů budeŠ odkazovat xxx.php?akce=zmenastylu&typ=beta

doufám, že sem někde něco nenapsal blbě
a ten první skript (druhá část) patří hned na začátek každý stránky a ta první patří třeba na zmenastylu.php?akce=zmenastylu&amp;typ=beta

je tam to &amp;, aby to bylo validní:)
a nevadi kdyz sou stranky v html?
zmen jejich pripony(.htm(l)) na .php
a bude to vsechno fungovat?... on ma snad html a php podobny kod?
PHP je jenom "rozšíření" html. Je to jazyk, kterej se zpracuje u WZ na serveru a prohlížeči to pošle již pouhý vygenerovaný HTML kód.
a za tim else nic bejt nema?
http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/prirucky_a_navody/ceskyphpmanual/
jujda. Díky, před ?> má bejt endif;
Český manuál php je sice "český tak z 1/10 - zkus si stáhnout tohle - pokud chceš začít s php česky:

http://www.linuxsoft.cz/php/Serial-PHP.tar.gz - otevřeš napr. WinRarem
Já to mám řešený jinak... takový zajímavý je to..
styly mám v souboru style.php, kde je kod odkazující na databázi, v níž jsou uložený barvy, který pak přiřadí proměnným, každej uživatel tak má svoje vlastní barevný schéma...
Co mi na to řeknete?
Darkwalker: ze je to taky tak mozne? :-D Ovsem vetsina uzivatelu jsou lamy, takze by byla i imho dobra moznost zvolit uz hotove styly, nehlede na to, ze pokud se bude menit i barevna obrazkova grafika, tak by to vlastni barevne schema bylo trochu slozitejsi, nebot by se muselo i naprogramovat co k sobe ladi a co ne, ze?
btw nebylo by to stejne lepsi resit cookie? Kdyz se dotycnemu zmeni IP, nebo si vymaze cookies, tak ti v db zustane zbytecne zaznam, ne?
I kdyz samozrejme jde udelat treba administracni stranku kde bude tzv. "cistirna", tedy zobrazi se tam napriklad barevne schemata, ktera nejsou jiz delsi dobu uzivateli vyuzivana, nebo je system muze rovnou mazat, ale neni to zbytecne slozite?
a nenapsal by jste mi to prosim nekdo?... ja totiz vubec neumim php :-(
Tondys: Já to neřeším, jsou to interní stránky naší bejvalý gymplácký třídy, kde je stálej počet uživatelů, takže to funguje docela dobře.

BTW: Nemám rád cookies :-)
Speat: kdyt ti to tu psali, tak se podivej poradne
Darkwalker: a jak to mas delane? Pres IP, nebo prihlaseni?
Tondys: Přes přihlášení, každej má jednoduše login a heslo, a navíc u toho v DB má styl. pak už jen soubor style.php natáhne styl z jiné tabulky `style` a natáhne hex. hodnoty barev, ty přiřadí proměnným, a to se následně zobrazí... Šlo by do tej databáze dát i cesty k obrázkům na pozadí a tak...