alt & title

Hezký podvečer, měl bych takovou malou otázečku. Když udělám stránky a všude kde je to možný dám místo textu obrázky, abych měl líbivější nadpisy apod., prostě kreativnější, tak asi ztrácim hodnotu pro vyhledávače, páč mám méně textu a tudíž menší šanci vypadnout z fulltextu.. a tak mě zajímá, jestli nahradí parametry alt nebo title obrázek jako plnohodnotný text? Třeba je to triviální, vim, ale nijak jednoznačně sem to nikde nenašel. Děkuju mockrát
Tydle parametry jsou vyhledávačem zpracovávány, nemysli si ;).

A jestli tam bude text, tak to můžeš zkusiti třeba tak, že obrázek na web nenahraješ, hodíš na něj tag a zobrazí se ti místo obrázku to co jsi napsal do altu (tedy aspoň ve FF, nevím jestli i v IE, dlouho sem ho nespouštěl, tak nevim :)).
Ale to jo.. takový ty všeobecný teorie co je to vim. Ale dejme tomu že bych tam měl mít nějakej nápis, stěžejní, něco co charakterizuje ty stránky, ale místo toho dám obrázek, kde ten nápis bude vyfešákovanej a to co je na něm dám třeba pod "alt" tak jestli to roboti berou jako plnohodnotnou náhražku onoho textu:)
zadej do vyhledávání v googlu: gymnastika chropyně a prohlédni si zobrazenou stránku
Noo to je vončo.. tak už mám aspoň jistotu. Velké díky, jak si na tu stránku ale přišel? :D
To je tajemství.
to čemu se říká SEO je komplex všech možných parametrů, alt u obrázku je jen jedna část, zkus hledat na internetu, začít můžeš třeba na http://css.interval.cz/clanky/seo-obrazky/
Asi bych tam dal obrázek i nadpis a ten nadpis bych pozicoval někam milion pixelů z obrazovky. Google css nečte :-)