zobrazení reklamy

Dobrý den, zkouším si dělat web, podařilo se mě nahrát všechny soubory a zobrazují se správně, ale nejsem schopný ovlivnit umístění reklamy, ať dělám cokoli, mám reklamu na všech stránkách nahoře. V nastavení mám zakliklé aby byly dole.
Předem dik
http://tesarstvi-ondruch.kvalitne.cz
To je způsobeno "position:absolute" v kaskádových stylech. Zbav se toho a bude to fungovat jak má.
Myslíš to tak že se mám zbavit "position:absolute" u té reklamy nebo u všech prvků stránky, protože jak jsem se díval tak takové nastavení mají skoro všechny prvky. :(
Mohl bys to trochu rozvést prosimtě, web dělám v WYSIWYG Web Builder a nepřišel jsen na tak upravit pozici prvku z absolute na relative.

Dik za trpělivost nikdy jsem nic takového nedělal.
Myslel jsem u všech prvků stránky. Absolutní pozicování všech prvků stránky je zlo. Dá se to použít na papír, ale na www je potřebný plovoucí design, který se přizpůsobí klientskému zařízení.

Web Builder se dá použít jen pro velmi jednoduché weby. Pokud to pro tebe není jen jednorázová akce, nauč se HTML a CSS.

Alternativou je absolutně napozicovat i banner, ale každému se to nepodaří.
Chtěl bych jen tento svůj web, další asi dělat nebudu, nemám čas u toho sedět tak dlouho abych se to naučil.
Ještě bych se tě rád zeptal jak bych tedy měl nastavit absolutní pozici pro tu jejich reklamu?
Dik za pomoc