barva textu

tak jsem musel upravit css, kvůli tomu, že se mi stránky začaly načítat s šedým písmem (systémovou barvou), proč došlo k této změně a chystáte nějaká další překvapení?
bohužel asi nepřijdu na to, jak to jak to obejít, aby se stránky zobrazovaly systémovými barvami a zároveň nebyly šedým písmem na bílé, fakt super :-(
<HTML>S tím nemá ale hosting nic společného. Já teď tedy vidím na stránce černé písmo na bílém, tak jak je to definováno v tvém css.</HTML>
css jsem upravil právě z důvodu, že se mi všude začaly zobrazovat stránky šedým písmem na bílé (posledních pár dnů), do té doby bylo pozadí i písmo podle nastavení systému, na jednom počítači mám pozadí černé a písmo bílé a najednou se mi to začalo měnit. Zkontroloval jsem to všude možně a dělalo to všude, tak jsem byl nucen css upravit, aby se mi nedědilo to nadřazené css, které mi obarvuje pozadí na bílo a písmo na šedou, ale proč mi to nedělá jen na jednom počítači, to bych chápal, že je chyba v něm... sice stránky v černém pozadí s býlím písmem vypadají otřesně, ale večer se mi tak lépe čte, pak nastávají šoky, kdy na takto upravených stránkách s jasně definovaným bílým pozadím záři záři podsvícení, že by jeden při změně tabu oslepl :-(
Nějak pochybuji, že by s tím měl co do činění server.
Styly i systémové barvy se generuji až na straně klienta. Server dodá jen patřičné soubory. Nic s nimi nedělá.

Takže pokud jsou v tomto nějaké problémy, tak jedině na straně prohlížeče nebo na straně CSS. Ale server s tím nemá nic společného.

Polož si otázku, jak může server vědět, že máš na tvém počítači černé pozadí?

OT: Tolik souvětí v jedné větě jsem dlouho neviděl. ;)
nevím kde se to bere, každopádně jsem to vyřešil nastavením css a už to tak nechám, funguje to všude, ale má to nedostatek popsaný výše...

OT: někdy se mi do souvětí vloudí více vět ;-)
- na radku 75 zacinas tabulku, ale nikde ji neukoncujes
- kdo vi, co tam pridava ten kod wz reklamy, to muze zpusobovat tez problemy, proto pouzivam iframe verzi, kde se to nedostane mimo iframe
- "načítat s šedým písmem (systémovou barvou)" - prohlizec zobrazuje stranky, default barva pro text je v prohlizeci obvykle cerna. Pokud prohlizec nenastavis jinak, nebo ti nastaveni nerozhasi upgrade ci doplnek (plugin).
- Je spravne definovat v css barvu, jak to mas.
- mam tu plugin ve FF na online editaci css, ten radek s tou zmenou barvy jsem smazal a nijak se to neprojevilo. Mozna y bylo dobre rici v jakem prohlizeci jake verze ti to dela, pripadne zkusit vic prohlizecu.
tak to dělají všechny Firefoxy a Iceweasely jen doma, fakt to nechápu, dělá to i v defaultu... ale Opera, Chrome Rekonq apod. jsou ok a nedefinované stránky zobrazují v barvách podle nastavení theme desktopu (systémové barvy)... když tedy píšeš, že je správné barvy definovat, tak už to tak nechám...
tak jsem vše prohledal a mám tabulky všude ukončené, to je nějaká magie...
pro jistotu jsem tam nacpal vše znovu
Poslední tabulka s reklamou není ukončena. Máš tam počáteční <table><tr> <td>, ale po reklamě už nic není, nejsou ukončené.
Ale toto by snad nemělo dělat problémy s barvou.

Pokud tvrdíš, že to dělá jen Firefox, tak je otázkou, zda to nedělá ten prohlížeč a ne kód. Zkus když tak portable verzi, která by neměla sahat do systému a snad i do nastavení existujících verzí.
měl jsem uzavření tabulky před koncem kódu reklamy, tak mi to systém mazal :-D
prosím nevíte jak vytvořit webové stránky !? Né tady ale podobně jako webnode.cz ale jiné a nechci ani blog .cz a zadarmo
doporučuji zadat nějakému levnému programátorovi.. treba na www.webtrh.cz
ordil
1) zaloz si vlastni tema, nepis do ciziho
2) ja bych doporucil forum jakpsatweb.cz - diskuze - prace a zakazky