Chybné jaz. kódování jen první stránky

Čau,

mám problém s jazykem stránky. V hlavičce mám <meta charset="utf-8" /> a zkoušel jsem i windows-1250 a ještě tipy z jakpsatweb. Ale nic nepomáhá -
v GOOGLE CHROMU se JEN první stránka (index) špatně nečesky kóduje. Jakože zobrazuje špatné nečitelné znaky, ale všechny ostatní stránky to koduje dobře. (vyzkoušeno i na jiném počítači).

V Opeře a Firefoxu to je ok.

Hlavičko s tím tagem meta charset vkládám do všech stránek, takže proto nechápu že index mi to koduje špatně a všechny ostatní stránky dobře.

Děkuju za radu, Josef
Problém vyřešen.

(nepořádek udělalo špatně nastavené kodování v GEDITU a zároveň vklad reklamy na wz - proto jen první stránka.)

:)
Nakonec problém trvá, nevíte tedy někdo co s tím? Díky
Nejspíš bude problém ve způsobu vložení reklamy (protože je vložena ještě před DOCTYPE, což je samozřejmě sémanticky špatně).

Chrome to z nějakého důvodu vyhodnotí tak, že informace o kódování chybí a použije pro zobrazení latin1 (iso-8859-1).. což je samozřejmě špatně.

Řešení se nabízejí dvě (přičemž druhé je opravdu záložní)..
a) Přesunout reklamu až za hlavičku dokumetu (dovnitř tagu body)
b) Vynutit znakovou sadu už v odpovědi serveru (místo "text/html" serverem odpovědět "text/html; charset=utf-8" -- to lze například pomocí header() v PHP).
První způsob FUNGUJE. Tedy díky moc. :)