Witajcie !!! Zapraszam na www.coolforum.prv.pl

Cześć wszystkim czeskim kolegom , zapraszam na moje forum www.coolforum.prv.pl
sdfkdfsg?Čoúpat osdfnm, sweprmna ?
Lidi, umí někdo polsky?
zdravi nas a zve nas na svoje forum na uvedenem URL,
Lukasku, mel bys zapracovat na jazycich ;-)

Hi, welcome on this forum, sorry about my knowledge of Polish, I'd rather write in English and I'm affraid, it's not better with others here
Nikt nie zna polskiego?
Wstukajce se na swoje klaviaturki http://www.coolforum.prv.pl i pocisnejcu enterek :). Zdravie was, psybywajcie na nase forum.
Hello
Sorry , but I dont understad czech language :)
My forum is polish language hehe , but comeone !!! :))))
Seeyaaaaaa
No comment ... :o)
Polstinu umi prelozit kazdy.. mluvit a psat tak uz umi malo kdo.
No nic, umím pouze angličtinu...:o).
> No nic, umím pouze angličtinu...:o).

Nic si z toho Lukasiku nedelej ... ja cesky taky neumim :o)

Radek
To byla reakce na nějakou mojí hrubku?
Ne ... to ze jsi napsal, ze umis jen anglicky ... ne cesky :) ... ale z toho si nic nedelej, me uz po dnesku pekne hrabe :o)

Radek
Ti Poláci se k nám nějak asi stěhujou. Tady vidím 2 polské adresy a na mých stránkách už tam byl taky nějaký Polák (*.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl).

Tož abychom se učili polsky.

Co se týče jazyků, tak umím jedině programovací. A mohu říct, že mi to jde dost dobře. Umím zatím 5 prog. jazyků (HTML,PHP,JavaScript,VB,Delphi) a 6 se těď učím (jazyk C).
<HTML>imho tam maji o dost dostupnejsi internet (posledni mile) ... aspon podle poctu *.pl v logach to tak vypada, takze jsme ted pod jejich naporem :)

pritom jeste pred par lety mi pripadlo, ze kazdy server v polsku musi byt za 64kbitovou linkou ....a to bylo uz v dobe, kdy jsme tady byli zvykli na 100Mbit</HTML>
Sakra HTML je teda programovací jazyk:o).
2 Radek: no coz, cestina mi nejak vypadla...:o).
no nic, ja umim polsky jen dzakujem barzo a proše pana, ikdyz to asi pisu blbě:)) mějte se *msK
HTML je přesněji značkovací jazyk. Jestli se mu říká i programovací, tak to teda přesně nevím. Já su programátor a dělám i v HTML - od toho to přídavné jméno.

Tomík.
> imho tam maji o dost dostupnejsi internet (posledni mile) ... aspon podle poctu *.pl v logach to tak vypada, takze jsme ted pod jejich naporem :)

šak jich je taky mnohem víc než nás
> To byla reakce na nějakou moj-->í<-- hrubku?
No, mozna treba na tudletu ;-)