TELECOMunismus

Zdravím všechny ubožáky užívající Dial-up (nebojte se, patřím sem taky).
Chtěl bych se zeptat, co si myslíte o likvidaci všech "internetů zdarma", které plánuje Telecom začátkem října? Co si myslíte o zbabělém činu Telecomu poté, co Český telekomunikační úřad schválil vyšší sazby, které Telecom odvádí providerům za provolané impulzy. Jak se vám líbí, že se už nebudete moci připojit způsobem "Ták, dneska je středa, tak zkusím Tiscali"?
Stojíme na prahu internetové normalizace. Jsme na dobré cestě vrátit se do roku 98, kdy byl na trhu jen jeden provider: IOL (internet on line - vlastník TELECOM).
Poslední dobou nám Telecom vráží do zad jeden nůž za druhým a celé to ještě nazve vznešeně "Internet Plus", nebo spíš "Mínus"?

Nejspíš budeme muset začít krást, abychom uspokojili tohoto telekomunikačního otesánka.
Mas link na nejakej oficialnejsi dokument?

Radek
>Chtěl bych se zeptat, co si myslíte o likvidaci všech "internetů zdarma", které plánuje Telecom začátkem října?

...vubec nic, slysim to poprve od tebe. kde jsi se k tomu dostal?

m.s.
mozna jste byly tou dobou vsichni na dovolene, pred cca 2-3 tydny o tom probehlo dost clanku, uprimne: mam v tom docela chaos a radsi se to ani nebudu snazit vysvetlit
nejlepe asi zalistovat o par tydnu zpet na lupa.cz a udelejte si nazor sami
Taky jsem jako první myslel na lupu...
Docela se mrknu na novinky;)).
Ale což, mě to netrápí lidi hip hip hurá mistralu;))))).
tak... nejak presne tomu nerozumim a nedovedu si to predstavit...
takze s nazorem jeste pockam, az to trochu bude srozumitelnejsi - za par dnu.

m.s.
<HTML>IMO je ted jasne jen to, ze telecom znovu ukazal, ze nejsou uplne lehce predvidatelni a jsou docela kreativni ve vymysleni ruznych podrazu :)

s tim nazorem asi budes muset pockat az do toho rijna</HTML>
... to asi budu. ale jasne je, ze uz dnes souhlasim s timto citatem :-)

"Zatímco ostatní telekomunikační operátoři jdou cestou maximálního zjednodušení tarifů, Českém Telecomu se z nich podařilo udělat numerický prales, který si ničím nezadá s účetnictvím WorldCom. Jednak mu umožňují tahat ze zákazníků více peněz, než je na první pohled patrné, a současně může každoročně značně zdražit a ještě to prezentovat jako zlevnění." (Mirek Zeman na Lupe)

m.s.
No, ja jen drzim mlcky palce mistralu at se mu dari rozsirovat co nejrychleji, protoze jinak my, internetoví mágové nebudeme mít ani na chleba
Kdyby se tak mistralu zachtelo trebas do Kladna ... vubec bych se nezlobil :)

Radek
No já si myslím, že v Ostravě bude snad už brzo. Nakonec, jsme přece 3.největší město v Česku,kurnik:-)
jestli driv nezkrachuji, tak je pravdepodobne, ze tam jednoho dne budou ;-)
zalezi, jak mate v ostrave rozsirenou kabelovku... nekde jsem cetl, ze v brne se mistral prodava rychleji nez v praze.

m.s.
No ja jsem zavodou a kdyz mi zrusi e-mail (treba u Tiscali) tak si zlozim jinej.

ale praktiky telecomu se mi vubec nelibi a souhlasim s tim ze trlekom nam vrazi noze do zad (uvazuji o zruseni pevne linky).
Ja osobne doma kabelovku mam ale v porovnani s Brnem nebo Prahou to bude s rozsirenim urcite slabsi, prece jenom jsme chudy kraj......
>jestli driv nezkrachuji, tak je pravdepodobne, ze tam jednoho dne budou ;-)

Nevim proc by meli krachovat, myslim ze se nenajde nikdo kdo by rekl ze mistraol nema budoucnost
to ze neco (nebo nekdo) ma nebo nema budoucnost neznamena, ze nemuze zkrachovat :-))) treba to jednou poznas sam (nebo v lepsim pripade alespon pochopis:-)

mistral ma budoucnost, ale pouze v omezenych lokalitach (a tech uz moc asi neni). bylo by potreba budovat novou kabelovou sit a do toho u nas uz asi nikdo nepude - navic by cena mistralu stoupla.

jsem mimo dosah pusobnosti UPS (s vyjimkou satelitu, ale to se netu netyka), takze osobne jeste stale doufam, ze ADSL bude a bude pristupne tak jak ve svete :-) jsem nenapravitelny optimista...

m.s.
> treba to jednou poznas sam

dekuji za pouceni...

dale uz radsi no comment protoze me seres
nechapu proc si myslis, ze te chci srat (nebo co), jen bych stejne jako ty, mel pravo take na vlastni nazor :-) o pratelskych umyslech jsem myslel, ze bude svedcit nejakej ten smajlik co jsem pridal, to treba melo znamenat, ze to treba nepoznas (coz bych vetsinou vetsine lidem pral). kolem me uz bylo dost zajimavejch podnikavcu a napadu (nejen pocitacovejch), ktere meli uplne jasnou budoucnost a dopadlo to jak dopadlo :-(
z virtualni reality mi pripadnes asi docela podnikavej, tak to treba nepoznas :-)))
no nic, kdyz te seru, tak se na me proste vyser... prece si kvuli me nebudes kazit tak pekne zacinajici vikend... takoveto debaty nema smysl rozebirat virtualne, ale osobne na tocenem.

takze souhlasim (no comment) - i kdyz me neseres :-)))

m.s.
Uz jsem vychladnul, ja jenom ze porad napadas moje nazory :(
Z jednoho slova uděláš globální problém - sice nevim jak to děláš, ale třeba jednou pochopím :-)

Točeny bych si dal :) Aspon ze 4
a ja si davam takovyho bacha, abych nezapomel za kazdym slovem nacmarat nejakej smajlik, aby si to lidi nebrali osobne :=)

jinak bych to nenazval napadani a vubec ne jen tebe :-) kdyz budes pozorne cist, tak spochybnuju kde co :-) moje prirozena vlastnost (asi blba) je neustale pochybovat a podezirat :-)))))

>Z jednoho slova uděláš globální problém...
jo, je to mozne. to plyne z jednoducheho neporozumeni psaneho textu. moje virtualni vyjadrovani nesedi tobe a opacne.
no a nebo si uz mozna nemel dlouho sex ve trech? :-))) - abstinencni priznaky

(doufam, ze jsi ty smajliky neprehlidl)

m.s.
>>no a nebo si uz mozna nemel dlouho sex ve trech? :-))) - abstinencni priznaky
Tak to je hezký;)

Lukasik
Lukasiku, měl bych na tebe malý dotaz - proč se na konec zprávy podepisuješ??
I když ... nakonec proč ne? - sichr je sichr...

DoubleThink

(Autor: DoubleThink)

pro blbé ještě zopakuji:

DoubleThink
Ani nevím, tak nějak jsem zblblej z SMS a koneckonců proč ne;).
>>no a nebo si uz mozna nemel dlouho sex ve trech? :-))) - abstinencni priznaky
>Tak to je hezký;)

jo, ale rozhodne to nebylo mysleno jizlive! ja jen aby diky lukasikovimu smajliku nedoslo k dalsim nedorozumenim :-) (strednik se pry pouziva pro cinicky usmev)

m.s.