Animation Shop 2.0

Stáhnul jsem si AnimationShop 2.0, ale mám ho jen ve Francouzštině.
Nevíte někdo o českém návodu k tomuto programu, nebo o české (případně anglické) verzi? Díky moc.
zkus www.cestiny.cz
kde si stahnul ten programek?
Na warez serverech etc...

Lukasik
Proc na warez serverech? Vzdyt si to clovek muze stahnout na oficialnich strankach vyrobce tedy jasc.com. Otazkou je, kde potom shani crack....;-)
Astalavista.com;).

Lukasik
ty mas namysli Animation Shop od JASC? soucasti PSP7 je Anim.Shop3 a v anglictine... tak proc to mas ve fr.???

m.s.
Na Jascu je samostatne ke ztazeni i starsi Animation Shop 2.0 ale ne v anglictine jenom ve francouzstine a jeste v nejakem jinem jazyce.A vzhledem k tomu, ze ta dvojka ma polovicni velikost oproti trojce..... Tak mozna proto ma AS 2.0 ve francouzstine. Wow, to je dedukce, jsem jako Sherlock Holmes. :-)
tak to jo. ale ja bych asi kvuli te francouzstine radeji snesl dvojitou velikost (zvlast kdyz se nenafoukla jen pametova narocnost, ale take funkcnost) :-)))

>a jeste v nejakem jinem jazyce...
Korejstina???

m.s.
>> a jeste v nejakem jinem jazyce...
> Korejstina???

Ja byl jednou donucen pouzivat verzi programu v rustine :) ... a neslo tam dat ten spravnej font :) ... fakt papu :)))

Radek
Jo, je to myslim v korejstine...:-) Asi bych o tom moc nemel mluvit :-) ale parkrat jsem si z nejakych takovych korejskych nebo podobnych stranek stahoval mptrosky a je docela lagrace prokopat se tou chaotickou zaplavou ctverecku k tomu potrebnemu linku....:-)) No to uz jsem ale poradne mimo topinku, jako bych nic nerekl....