Co rikate na Marvanovou?

Co si myslite?
Dělá to dobře, jediná nezradila svým jednáním se socany pravici. Snad jen z toho nebude profitovat ti zasraný komunisti.
Hm, taky bych to spíše hodnotil jako kladné...
Hlavně jako jedinná zůstala u předvolebního hesla "více peněz rodinám, méně státu" - nebo tak nějak...
pripada mi, ze jako jedina se ted drzi programu sve strany a ostatni chteji aby byla odejita --> asi by to melo byt naopak, ale moc to nesleduju, tak to je mozna jinak

krome toho, mohla se projevit uz pri hlasovani o duvere, ted to je stejne fuk, na podstatnych zakonech se asi vlada shodne s komunisty

kdyz uz tu mame trochu te politiky: lidi proberte se, jestli priste vyhrajou komanci, sbalime server a emigrujem na zapad :-)
... prestoze tam je ten smajlik, myslim to vazne
No jestli vyhrajou komouši, tak to bude průšvih na stou...:O).
Kdyby vyhráli komunistiti tak tenhle thread rychle smaž Míro a něčim přepiš jinak nás všechny zavřou (tady by se hodil ;-)) ale nedám ho sem protože sem o tom přesvědčenej.
Jeste nedavno bych rekl, ze bolsevici vyhrat nemohou. Ale je fakt, ze jak vidim ten bordel, co se deje v parlamentu, tak uz si nejsem jisty vubec nicim....:-( Ad Marvanova - Vypada to, ze se u ni projevilo cosi u nasich politiku nevidane - zasadovost. Za coz ji ted vsichni uprimne nenavidi. Vzdyt ona je tim, ze chce dodrzet program US, vlastne zradila, no nezabili byste ji? ;-) Ale necham toho, ja jsem volil neparlamentni stranu, takze to vlastne neni moje vec, at si to tam ti "nadlide" vyridi mezi sebou........