Jak palit pres windows commandra

Nekde sem slysel ze de pres wincomandra palit prej staci sformatovat cd-rw a pak to funguje jako kopirovani s disku na cd. Pomuze mi nekdo co je k tomu potreba diky s pozdravem Kapitan Nemo
jo to nevim, ale vim jak to udelat v linuxu, nedavno o tom byl nejaky clanek na linuxzone.cz ... udf packetCD, je to docela pekna vecicka :)
s CD-RW to de, ale musis mit program, kterej to zformatuje, pak to tam muzes nakopirovat treba pres prikazovej radek :). Ma to ale nevyhodu. Nevim jak je to s ostatnima programama (ja pouzivam Roxio), ale mne to timhle zpusobem vypali na 700MB cedecko jenom 640MB, takze to nepouzivam...
Nainstaluj si Nero InCD packet writing.
Konecne odpoved jakou sem potreboval Diky hanyZ du na to :))
Neumelo tohle taky nahodou DirectCD?
Tak sem si nainstaloval Nero InCD ale ted nevim jak se to spousti a jak sformatovat to cd-rw takze prosim zase o radu :))
Nainstaluj InCD. Restartuj pocitac, pri startu win ti najede nejaky InCD wizard nebo neco.Strc do vypalovacky rw-cko. Pak vyber cd-rw drive a odklikavej nexty.Az donextujes tak si InCD rw-cko zformatuje a je to. Nic slozityho, jak rika Petr Fiala z Mnagy a Zdorp:-)
Nebo nainstalovat XPcka a pouzivat Drag&Drop... ;)
InCD dokaze delat peknej brajgl... Nejlepe palit pres Nero...
Jojo pak uz sem to zjistil s tim restartem :)) Drag&Drop hmm tak to zni taky dobre co to je to maj Xp primo vsobe neco. Ja je totiz mam :))
No vypalovani je v XP v zakladu... staci otverit vypalocku, natahat tam soubory a pak tuknout pravym tlacitkem a dat vypalit... je to easy...
xp a vypalovani .....
je to sice snadne, ale nero je nero a clonecd je clonecd
(tim ovsem nechci nabadat ke kradeni (nlegalnimu kopirovani cd)) ;-)))
InCD sice umožní pálit paketky přímo z čehokoliv, ale musí být speciálně naformátovaný CD-RW, z čehož plyne jedna nevýhoda: na počítači, kterej nemá nainstalovaný InCD, nebo kompatibilní čtecí program to CD prostě nepřečteš. Takže na nějakej přenos dat můžeš zapomenout. Dál to taky sežere část kapacity disku, ale to je celkem fuk. Jinak to není špatný.