POMOZTE S HÁČKY-NEVÍM SI RADY!!!

Prosím, pomozte mi někdo. Zbláznili se mi háčky a čárky.
Když zmáčknu klávesu vlevo od backspace napíše se ´´ a se shift se napíše ˇˇ . Nemůžu nijak napsat d(s háčkem) a t(s háčkem) jdou psát jen ty písmena, které jsou nahoře na číslech.
Prosím pomozte!!!
Hm, to je zajímavé, já takto jak říkáš píši normalně...:o).
Něco podobného se mi stalo poté, co jsem vyprázdnil sklenici Coca-Coly do klávesnice ;-)

P.S. zpravila to až nová klávesnice :-(
Zkus preinstalovat ovladac ke klavesnici ;) ... no a nebo projet pocitac nejakym antivirem :)

Radek
Zkus ji zatřepat? Třeba se zpamatuje :-)

Tomík.
vyklepej drobky
takhle nejak se projevoval jeden virus... jmeno si nepamatuji, ale zkus pustit antivir, treba neco objevi ;o)
Ja mam stejnej problem! AVG nic nenaslo!

----------------
kubex.wz.cz
nejsem si jisty, ale opravdu si myslim, ze tohle je prace jedno viru, ktery se ponekud neumel vyporadat s ceskou klavesnici a tim se celkem snadno prozradil... nicmene pokud antiviry selhavaji, tak nevim.
jo, to bude virem. sem někde čet, že tydle viry nejdřív nic a pak smažou celej disk. nic příjemnýho, fakt bacha na to :o)
Buď to bude nějakým virem nebo máš přehozenou klavesnici na anglickou! Jednou se mi stalo něco podobného a zpravilo se to jaksi samo!
Už nemusíte psát, problém jsem vyřešil.
Bylo to VIREM!!!
Kdo máte podobný problém tak si nainstalujte poslední aktualizaci AVG a hledejte virus I-Worm/BugBear.
Více přímo na http://www.grisoft.cz
Všem kteří odpověděli děkuji.
To mas jeste dobry, ja je totiz na klavesce nemam
Mně se to jednou stalo, když byl počítač puštěn 5 hodin. Restartnul jsem to a je to.
Prosim vas nevite nahodou,kde na tehle strankach najdu fotku Lubose? general-lz@... Ja ji nemuzu najit. PROSIM
??? co ze to chces? :-)
Taky jme to tady měli a byl to virus. Obrať se na odborníka. Zdar!
Chcete někdo funkční ergonomickou klávesnici?
PS: Klávesnice je funkční pouze 2 sekundy pak chcípne.

Nevíte jestli by nešlo tuto klávesnici opravit? Myslíte, že čipy na klávesnici jsou si kompatibilní s jinou klávesnici?
Měl bych nápad, že bych předělal integrák z funkční klav. na požkozenou klavesnici.

Tomík.