Kdo se chce stát novým redaktorem magu "COSMOS"?

Kdo má zájem o to, stát se redaktorem mého magu, nechť mi pošle svůj email a já mu pošlu ukázkovou verzi časopisu. První číslo vyjde 1.1 2003, už je nás pět, včetně redakce Undertakeru. Všem
No tak už sem tady, ozvi se, JBS!
gaahhh .. staci ? :]
tak koukam na ten mag .. hudba mi imponuje .. mas dobrej vkus (stejnej jak ja :))
Už seš tady!?
JO dobře, chceš být teda redaktor?
definuj co znamena "byt redaktorem"
NO, že občas napíšeš článek to rubriky, kterou si sám zvolíš. Nebudu na tebe dělat žádné nátlaky, ani tě omezovat.
Nespíš?
Haló! Tečou mi tady PRACHY!
Tak co je!????!!!?!?!?!
Nevy*ral ses na mě?
ja rikal ze forum neni idealni .. ani autorefresh to nema :)

mno obcas neco napsat bych moh .. de vo to co a jak casto :]
COKOLIV!
Úvahu, recenzi na film, knihu, pařbu, program, nebo můžeš zaslat vtipy,
případně vypomáhat s enginem, prostě cokoliv! Jak často - často jak chceš!
Ale aspoň jednu věc za měsíc, ať na tebe čtenáři nezapomenou :-)
mno abych rek pravdu .. tak tyhle magy z cd u casopisu nikdy nectu .. je tam akorat haffo textu .. vsechno to sou jejich osobni nazory (imho uplne lame:)) a nic poradnyho :] .. tenhle tvuj mag .. jak casto ho hodlas vydavat
Na tý tvý stránce mě trošku děsí ta položka Hacks... :-]
No kazdej mesic!
je to totiz dost rozsahly .. a ja pochybuju ze by to dokazalo 5 lidi za mesic vyplnit necim zajimavym (takze ne jako vsechny ostatni magy .. ktery to vyplnujou NECIM a je jim uplne jedno cim :))
A jestli je nects, proc si teda kupujes napr. Level? Tam mas taky haffo textu a vsechno osobni nazory... :->
JO pochybujes, jo? Tak si precti treba od Psiegra, tu uvahu napr. o Hackovani. To je podle me dost zajimavy! A u vtipu se zasmeje kazdej!
skus na mi strance v odkazech IRC webgate .. mozna to nebude pretizeni a dostanes se tam prez web rozhrani .. jinak bys musel stahnout nakyho irc klienta :] .. esi delas ve windowsech tak asi mIRC to je velky 1mega

level kupuju jen kdyz tam je naka poradna full gamesa :]
mno prave .. tu uvahu o hacku sem cet .. a je tam dost veci s kterejma bych s nim nesouhlasil :/
hmm .. to bude jen na cedeckach nebo i online na netu ?
Huh, sem na tom web-gate! A casak bude i On-line
tohle není chat, pánové