Dotaz ohledně Windows

Zdravím,
neví někdo, který program instaluje do C:/windows/temp soubor
trickler_3210.exe
a pak ho při každém spouštění systému zavádí do paměti pomocí
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Díky moc, nerad bych si něco v systému zkurvil a moc se v tom nevyznám.
DivX
Ale já tohle nemám nedávno jsem přeinstaloval Windows a tohle jsem tam nedávál, je možné, že se to tam dostalo, když jsem zkoušel přehrát AVI-soubor a WindowsMediaPlayer se pokoušel stáhnout kodek (ale nezdařilo se mu to)
ted jsemzazil malej hororek chtel jsem nakopirovt nove stranky na web a kdyz se podivam na slozku kde jso sobory mych stranek tak co moje oko nevidi vsechno zacina VELKYM PISMENEM (samozrejmne ja vsude pouzivam mala pismena v adresach k souborum no a prejmenovavat cca 150 souboru se mi nijak nechce nevite nekdo co stim
WINDOWS COMMANDER - oznacit files a pak CTRL+T, pripadne pri kopirovani na ftp zadat volbu prevest na mala pismenka...

m.s.
Je to soucasti DivX verze 5.x myslim...
mam s tim taky sve zkusenosti.. tak to zkontroluj..
A nebo Servant Salamander a CTRL+F7 :-D
:-D
to radsi ten wincmd :-)))
Zahodit cely Win jsou na *
hele, ted jsem si to precetl poradne... to chce jako rict, ze si nejaky korektni program instaluje neco do tempu aby to odtud spoustel? ja to najit v registru (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run), tak to okamzite mazu v podezreni na trojana, virus nebo podobnou mrchu!

m.s.
takze neverice masterovi tazi se moudreho googla... what is it trickler_3210?

http://www.cexx.org/gator.htm

pryc s tou bestii! jsi spehovanej:-)

m.s.
jeste jeden link, kterej bude mozna nekomu srozumitelnejsi nez ten predchozi:
http://www.computing.net/security/wwwboard/forum/2703.html
nevite nahodo nekdo jak skoro 100% zamezit vnikuti takovych bedtii do systemu? krome toho ze se natrvalo dopojim od netu nebo zahoim vokna?
Česky...
spyware si ve vetsine pripadu instalujes sam (spolu s nej(h)ruznejsimi programy a cracky)... jinak je to veci zaplatovani bezpecnostnich der, zavrit sdileni disku pro internet a vubec pocitac dobre obestavet ohnivou zdi...
no a chovat se zodpovedne a nepropadnou pritom uplne paranoie ;-)

m.s.
Z oken pryc jsou na nic. Od te doby co jsem presel na Linux jsem v pohode
nejlepsi je odstrihat od pocitace vsechny draty strcit ho do bedny zalit betonem ...
S tim betonem je to dobrej napad ale pouze pro pocitace s Win*
>ale pouze pro pocitace s Win*
chtel si rici z M$ Wirusem
prosimvas, nepiste tady furt takovy to osklivy slovo, co zacina na m.......
2JKT:
To myslíš: "Myslim"?
treba m$ wokna nebo mrkvosoft?
Barakuda: A proc ne? Kdyz M$ Wokna jsou v podstate na nic a vytvoril je Mrkvosoft!!!!!!!
Dracik:sam ted osomne stavim takovou malinkou linuxovou masinku jako server pro malinkatou soukromou sit (na server od M$rkvosoftu nemam) a instalacku linuxu tu doma mam tak nevidim zadnej problem jedine ten, ze mne dochzej finance na zelezo